Wpis z mikrobloga

@zgredek5812: widze że znasz się na tym więc powiedz mi dlaczego kiedy probuje wejsc w yt/AppWorld to wyskakuje mi okienko "przeglądarka została zablokowana" ???? wtf? utworzenie BlackBerry ID zostało pomyslnie skonfigurowane i utworzone...Chyba wyjebe tego złoma na smietnik zaraz.
@zgredek5812: potrzebowałem telefonu do dzwonienia, internetu i smsów. BB mnie skusiło i to był największy błąd. Nic nie moge zrobic bo jakis pierdzielony komunikat mi wyskakuje :przeglądarka została zablokowana". Hawudepe terminalom blakbery. Jak nic do piątku nie wykombinuje z nim to wypierniczam go w piździeć! PS. dzięki za podpowiedz.
@zgredek5812: Kiedy wchodze w opcje>zabezpieczenia>kontrola rodzicielska to wyskakuje mi komunikat: " nie możesz korzystac z kontroli rodzicielskiej w urządzeniu blackberry. Kontrola rodzicielska nie jest kompatybilna z urządzeniami korzystającymi z programu BlackBerry Enterprise Server"

wiem że jestem debilem ale jesli ktoś wie o co chodzi to niech wytłumaczy debilowi takiemu jak ja łopatologicznie co robić :(