Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
niecałe 2 lata temu zadawałem tutaj podobne pytanie. Teraz znowu zmieniam prace i znowu mam dylemat bo nie wiem ile wypada mi krzyknąć na rozmowie. Mam niecałe 3 lata doświadczenia w developowaniu na #android . Mieszkam we Wrocławiu, studia kończyłem za granicą (cały tok nie erasmus). Biegle znam angielski. Ciężko mi oceniać czy jestem dobry. Mogę spokojnie powiedzieć, że jestem kluczowym deweloperem w projekcie. Pracuje przy appce do kontrolowania systemu smart home. Teraz mam 8k. Chcę krzyknąć 10k brutto. Czy to brzmi rozsądnie? #android #programowanie #pracbaza #praca
  • 17
  • Odpowiedz
@Booyaches: czy ja wiem - jak masz DG to też spokojnie kredyt dostaniesz. A zachowując taki sam koszt dla pracodawcy, przy DG zostanie ze 2k więcej na rękę (a jak zrobisz koszty to nawet wiecej)
  • Odpowiedz
@bogol @wpuchacki W takim razie mam błędne informacje bo słyszałem, że w tym momencie muszę prowadzić działalność 2 lata żeby dostać kredyt. Koszta zdecydowanie mam jak sobie zrobić więc kompletnie mi to nie przeszkadza żeby przejść na b2b.
  • Odpowiedz
@Booyaches: Hmm... Nie słyszałem o tej zasadzie dwóch lat, ale nie będę się spierał. Podobnież zdarza się pożyczke na 500+ dostać więc różnie to może być. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Booyaches: Przy badaniu zdolności kredytowej i kredycie bierze się pod uwagę cała historię. O zasadzie 2 lat też słyszałem, ale to dotyczy jak bierzesz kredyt na rozwój firmy a nie w sytuacji pracy na etat rozliczanej jako b2b.
  • Odpowiedz