Wpis z mikrobloga

@amator_kwasnych_zelek: Spoko, chciałem ci pokazać po prostu jak fatalnie się zachowujesz. Może następnym razem zamiast kogoś obrażać, pokażesz mu gdzie robi błędy.

Nie każdy człowiek jest alfą i omegą (dlatego uważam, że demokracja jest głupia), ale przynajmniej warto nakierować taką osobę (jeśli nawet nie rzucić jej prac naukowych), by mogła przeczytać i zrozumieć swoje błędy
Zauważyłem, że lewica jest strasznie niekulturalna - i w internecie i w telewizji.


@fervi: źle stosujesz łatki do ludzi.
Ludzie niekulturalni są niekulturalni. I masz ich po obu stronach. Tak samo jak po obu stronach znajdziesz merytorycznych ludzi. Polecam zagadnienie diagramów Venna i porysowanie sobie na kartce. Obszary nie muszą się zgadzać procentowo, chodzi tylko o ilość dopuszczalnych kombinacji.

Jak szukasz niewyrafinowanych prawicowców, to nie trzeba długo się męczyć:
- Marian
@tyrald: Zgadza się, ale też (mój atak jakby) nie jest skierowany w Korwę czy innych, bo do nich nie przemówię, bo siedzą i mają w tyłku lud.

Natomiast my, jako obywatele też powinniśmy się zachowywać jakoś. Chyba, że niczym mamy się nie odróżniać od "wspaniałych polityków"
@qwerter: Przecież na mirko już było wiele razy pokazywane zestawienie odnośnie tej strony i ich wybiórczego wybierania tych 260 wypowiedzi obu stron. Poza tym w tym zestawieniach wykazana została stronniczość w uznawaniu tego co jest "Fire in pants", a "Mostly true".
Polecam w google poczytać liczne artykuły na ten temat pod hasłem:
Who check fact checkers.