Wpis z mikrobloga

Boli mnie strasznie, że z najpiękniejszego wydarzenia w życiu każdej pary starającej się o dziecko robi się klin wbijany siłą pomiędzy Polaków.
Boli mnie strasznie, że ludzie w naszym kraju rzucają sie sobie do gardeł zgodnie z wolą miłościwie nam panujących #!$%@?.
Boli mnie strasznie, że ten temat pojawia się kolejny raz w czasie gdy mniej medialne a równie a może i bardziej poważne kwestie są lekceważone i pomijane.
Boli mnie strasznie, że jeden #!$%@? z drugim #!$%@? ma wiekszą decyzyjność co do kobiecego ciała niż sama zainteresowana z partnerem.
W końcu boli mnie najbardziej że na każde jedno hasło znajdzie się siedmiu ekspertów od siedmiu boleści i ich przekłamane z dupy hasła są kopiowane i przesyłane dalej w celu dalszego poszerzania różnic w poglądach.

Mam dosyć.
Dosyć tłumaczenia debilom że ciało matki to ciało matki, że dziecko to dziecko, że aborcja to nie chwilowa zachcianka karyny i seby a smutna lecz konieczna decyzja wielu par. Mam dosyć pseudo ekspertow w stylu najwiekszych #!$%@? jak terlikowski ktorzy maja za soba dziesiątki tysięcy fanatyków. Ekspert który nie widzi, że Bóg nie chciał szerzenia nienawiści tylko porozumienia to ludzka #!$%@? a nie ekspert.
Dosyć ludzi wychodzących na ulice skandujących hasła których nie rozumieją.
Pozabijacie sie w tej nierównej walce z rządem.
Może to i lepiej.
#aborcja #zalesie ##!$%@?
  • 5
@Hank_Stinson: a co z prawem ojca do decydowania o losie dziecka? Jakim prawem kobieta ma decydować o tym co zrobi z dzieckiem? Przecież sama go nie zrobiła. Jestem za tym, żeby mężczyźni byli zwolnieni z obowiązku płacenia alimentów, ponieważ skoro kobieta może decydować czy chce dziecko czy nie i może pozbawić je życia, to mężczyzna który tego dziecka nie chce, powinien mieć prawo do wyrażenia tego w postaci nie utrzymywania finansowego
Boli mnie strasznie, że z najpiękniejszego wydarzenia w życiu każdej pary starającej się o dziecko robi się klin wbijany siłą pomiędzy Polaków.


@Hank_Stinson: Tym "najpiękniejszym wydarzeniem" nazywasz aborcję? Pary oczekujące dziecka chyba nawet nie biorą takiej możliwości pod uwagę.

że aborcja to nie chwilowa zachcianka karyny i seby a smutna lecz konieczna decyzja wielu par.


@Hank_Stinson: Nie do końca. Owszem, jest wiele par, dla których jest to przykra konieczność. Jednak