Wpis z mikrobloga

Jak komuś w niedziele wieczur bardzo się nudzi, to polecam ten wątek.
Mamy tam trzech anarchokapitalistów i wspaniały spór w doktrynie. Uczestnicy debaty przedstawiają trzy ciekawe stanowiska:
1. Dziecko jest własnością rodziców, więc ci mogą zrobić z nim, co tylko zechcą - @PiSbolszewia
2. Dziecko nie jest własnością rodziców, tylko się samoposiada. Rodzice nie mogą go skrzywdzić, ale nie mają obowiązku go karmić. - @Kapitalis
3. Dziecko nie jest własnością rodziców, tylko się samoposiada. Rodzice nie mogą go skrzywdzić i mają obowiązek je karmić. - @mihaubiauek
Czy jakiś inny libertarianin chciałby przedstawić swoje zdanie, i dołączyć do jakże pasjonującej dyskusji? Zapraszam.
Notabene, patrząc po liczbie wyzwisk od bolszewików, komuchów, i ludzkich śmieci, potwierdza się śmieszkowy obrazek, który załączam poniżej, oraz drugi, który pojawi się w komentarzu.
#akap #libertarianizm #neuropa #4kuce #goldwykopsays #heheszki
B.....a - Jak komuś w niedziele wieczur bardzo się nudzi, to polecam ten wątek.
Mamy...

źródło: comment_ld3nkbL1Z10xdRcn5XBKCOmqlS5SKQSa.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urs6:

Co by nie było, ucieszę Was. Ograniczę lub oleję swoją aktywność na wykopie. Kiście się we własnym sosie, wywalajcie ludzi myślących niezależnie i po swojemu, zostawcie wulgarne i zwyczajnie nudne towarzystwo wycierające sobie twarz patriotyzmem i nienawiścią. Wykop zacznie być jak Polska w pigułce - nietolerancyjny, smutny i odrzucający tych, którzy myślą inaczej.

"zacznie" XDDDDD
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Ja już się przyzwyczaiłem, że większość dyskusji libertariańskich, kończy się na kłótni, czy w akapie będzie można j---ć małe dzieci, wątek powyżej wcale mnie nie zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarekMelka Czytając ten wpis doszedłem do wniosku, że każdy człowiek jest złodziejem, ja jestem katolickim komunistą, a libertarianizm dąży do niewolnictwa.
Naprawdę, lewaki nawet mądrzejsze rzeczy gadają.
  • Odpowiedz
Dziecko powstaje z jednej komórki ojca, jednej matki i kolejne powstają ze składników dostarczonych przez matkę, dziecko te dwie komórki bezpodstawnie zawłaszcza, składniki odżywcze też, wszystko to jest własnością matki (no poza tą jedną komórką ojca) jeśli matka z ojcem nie zawarli umowie o podziale udziałów własności w inny sposób. Dziecko ma 0 udziałów.


@BarekMelka: Nigdy nie będę miał pewności czy akap to nie jest zbiorowy i subtelny żart,
Joz - >Dziecko powstaje z jednej komórki ojca, jednej matki i kolejne powstają ze skł...

źródło: comment_g63qsBrMRNcEEzDDEywKgvWtcMssWUPX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz