Wpis z mikrobloga

#wordpress #css (?)
Męczę się z jedną rzeczą. Mianowicie nie mogę zmienić koloru tytułu jednej z sekcji motywu Zerif Lite (konkretnie chodzi o sekcję testimonials, na mojej stronie chcę tam umieścić sponsorów). W sumie teoretycznie mogę to zrobić zmieniając kolor klasy css white-text, ale z tą klasą powiązany jest jeszcze moduł kontaktu. No i tutaj dochodzimy do sedna problemu, bo gdy wchodzę do pliku sekcji (testimonials.php) to tam nie ma żadnych atrybutów tytułu, poza funkcją

zerif_testimonials_header_title_trigger()
której to funkcji za cholerę nie mogę znaleźć. Ktoś coś?
Tutaj ta testowa moja strona: www.iwrtest.cba.pl
  • 9
@Krzy___ek: tak, ale tło jestem w stanie zmienić bez problemu. chodzi mi o to że nie mogę się dokopać do funkcji zeriftestimonialsheadertitletrigger(), w której prawdopodobnie jest klasa white-text, którą chcę zastąpić inną.

EDIT: znalazłem: jest w template-tags.php w folderze inc, to tak dla potomnych
@arct2: Sorki, robiłem strony dla Klienta i wyłączyłem wykop żeby mnie nie rozpraszał. Jak nie działa tak to doprecyzuj klasę na przykład
.glownyelement .klasadiva .klasaktorazmieniasz {
}

Nie wiem jak wygląda silnik tego szablonu bo ja pracuje albo na DIVI albo na Visualu i tam jest opcja nadania nowej klasy albo ID dla każdego elementu. Może też masz taką opcję.