Wpis z mikrobloga

#motocykle #motomirko
Wróciłem i ja, z bananem na twarzy, ale jednocześnie smutny że to tak szybko zleciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zlot nie dość że bardzo edukacyjny (tyle różnych sposobów na otwarcie piwa i zagięcie blach), to jeszcze zebrał w jednym miejscu grupę niesamowicie zakręconych i życzliwych osób, które z oddaniem godnym lepszej sprawy uświadamiały mnie że jaranie się czoperami to pedalstwo, a 125 to ciota i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteście po prostu rewelacyjni i już nie mogę się doczekać kolejnej okazji żeby was zobaczyć!
W kwestii podziękowań, to naturalnie naszemu mistrzowi bul-bul-bul- @blubi_su ( ͡° ͜ʖ ͡°) za całokształt twórczości. Stworzyłeś coś niesamowitego i zaskoczyłeś zapewne nie tylko mnie. Dlatego też dziękuję pan blubi.
@Stitch za organizację i prowadzenie kolumny. W sumie nigdy chyba już nie będę w stanie patrzeć na Twoje wpisy tak samo jak przed zlotem. Trochę bałem się Ciebie poznać, a okazałeś się tak sympatyczną i uśmiechniętą osobą, że przeżyłem autentyczny szok. No i na mirko wydawałeś się wyższy :)
@11mariom, @trueno2, @chicken_strips, @kendi za ogromne pokłady wyrozumiałości w drodze z Poznania oraz za pozytywną atmosferę. A za spalanie - nie ma za co :)
No i dziękuję wszystkim uczestnikom, bo jak wczoraj wspomniał blubi, zlot tworzą również jego uczestnicy, a wy wszyscy okazaliście się super ekipą. Dziękuję!
  • 6