Wpis z mikrobloga

@PrzemekMistrz: Przestań siać katolską propagandę, płód to nie dziecko, nie ma zgody na taki sfanatyzowany język. Nazywając płód ktory nie posiada nawet funkcjonującej kory mózgowej dzieckiem odbierasz dzieciom człowieczeństwo.

Jeśli aborcja to zabójstwo to czemu nie robisz demonstracji pod domem tego seryjnego mordercy (według twojej logiki) Chazana? Oj, to jednak nie jest to samo? No patrz.
  • Odpowiedz
@PrzemekMistrz: i co w związku z tym unikalnym genotypem? To tworzy z niego osobę? Czy bliźniaki jednojajowe to w takim razie jedna osoba? Czy samoistne poronienie to s---------o?

Also - biotechnolog xD taką infnormację poda Ci byle nauczyciel biologii, czy Ty w ogóle wiesz o czym mówisz? XD

Nie moja sprawa czy chodzisz do kościoła czy nie, ale używasz fanatycznego, radykalnego języka którego źródłem są ruchy pro-life nierozerwalnie związane z
  • Odpowiedz
@PrzemekMistrz: pod koniec nawet śmiechłem. Oczywiście ignorowanie tego ze ciąża to jest proces, ktory nieprzypadkowo trwa 9 miesięcy, to klasyk.

Jest ogromna różnica w aborcji 8 miesięcznego płodu, ktory spełnia juz wszystkie podstawowe kryteria uznania za dziecko, a aborcją w 12 tygodniu, kiedy to większość krajów dopuszcza aborcję (najpóźniej w 12 tygodniu). No ale to trzeba najpierw pojąć, ze świat nie jest czarno biały, a to może okazać sie dla
  • Odpowiedz
@PrzemekMistrz: A Twoje "od momentu poczęcia" to nie jest uznaniowość? Czy może jakoś inaczej definiujesz początek ciąży? Może definicję WHO? Też zresztą problematyczną?

Jak możesz porównywać w pełni rozwiniętego człowieka, który jedyne czym się różni to dość absurdalną łatką "narodowości" do płodu, który nie tylko od dorosłego, ale od dziecka różni się praktycznie każdym biologicznym aspektem ciała, a w szczególności mózgu? Po raz kolejny - odbierasz w ten sposób dzieciom ich człowieczeństwo.

Czyli ciąża trwa po to/ dlatego 9 miesięcy, żeby można ją było
  • Odpowiedz
Ten sam człowiek, który realizował hasło, że" Żydzi to nie ludzie" był też pierwszym człowiekiem, który( bodaj w 1943 roku) wprowadził na ziemiach polskich legalną" aborcję"(


@PrzemekMistrz: No i czego klamiesz? Aborcje zalegalizowano w Polsce w 1932 roku i Hitler nie miał z tym nic wspólnego.

  • Odpowiedz
@CrtZ w takim razie czym jest płód? Bo wg mnie jest to człowiek w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Nie ma mózgu? Ok, to jeśli stary, schorowany dziadek z mocno zdegradowanym mózgiem, leży i nie ma z nim za bardzo kontaktu, to kim jest? Człowiekiem, czy jakimś tam zlepkiem komórek, żywą papką?
  • Odpowiedz