Wpis z mikrobloga

Tak się kiedyś zastanawiałem nad psychoanaliza typowego Mirka najłatwiej powiedzieć #!$%@? lub #przegryw. U wielu zauważyć można syndromy polsieroty lub mocno odcisniete wzorce zachowań typowe dla DDA. Nie chce uogolniac bo jesteśmy cholernie różni pod wieloma względami ale cechy osobowości wpisuja się idealnie pod to co wyżej napisałem. Ja sam idealnie się wpasowauje w to dlatego tak dobrze cie tutaj czuje na #tylkomirko i ogarniam to czego inni nawet nie są w stanie zrozumieć. A tak dla #atencja psychoanaliza mojej osoby od pewnej loszki która stwierdziła że to cały ja wiec pewnie wielu z was znajdzie tutaj cechy wspólne dla siebie ładnie to wszystko ujęte w słowa wiec trochę #chwalesie
Chciałabym opisać tego człowieka. Jest on utkany z dwóch pierwiastków. Jednym z nich jest dobroć i łagodność, drugim siła aż do uporu. Z tego splotu jest dobroć i łagodność. Z tego splotu powstaje tkanina giętka i mocna. Łagodność jest niewzruszona, dobroć - uparta, a siła podszyta nieśmiałością i wrażliwością. Poczucie humoru sąsiaduje ze zmysłem cierpienia, a wytrwałość z pewna lekkomyślnością, trwonieniem swoich darów. Sensualista jest asceta, człowiek wielkiej czułości wewnętrznej - samotnikiem. Chciałoby się powiedzieć, ze takich ludzi nie ma, ze są niemożliwi. Przy tym jest trochę nieprzytomny w tym świecie i dotyka go jakby tylko mimochodem.
P.S. co do nocnej hehe to już inna bajka tam już trzeba by się zagłębić w #psychiatria
#gownowpis #psychologia
  • 2