Wpis z mikrobloga

@RUNDMC: i już po grze wszystkich nas stopili w 4 minuty, #!$%@? nie gram!!! kolejny mecz w plecy, poczekam na noc jak podstawówka i gimbaza pójdzie spać może będą lepsi gracze w teamie. Meczyki trochę przypominają siekankę WOT. No cóż każdemu wolno kochać...... (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: u mnie w losowaniach jest tragedia, odpuszczam sobie, nie ma sensu się pocić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@RUNDMC: Dzisiaj poziom jest niższy niż zwykle dlatego łatwiej dzisiaj nabić zniszczenia. Parę osób uznało że jak jest tyle pancerników w grze to wejdą na niszczarki ale tak je kaleczą że uśmiać się można. 3 ruskie niszczyciele zbliżyły się do mnie na dystans mniejszy niż 4 kilometry i wywaliły we mnie wszystkie torpedy jakie mają. Sytuacja taka że w normalny dzień 100% pewności że padniesz ale dzisiaj cud. Wywalili torpedy
  • Odpowiedz
@Hmjelu: pred południem jak grałem, stanąłem z niszczarką na przeciwko 1 krążownikowi i 2 kongo, krążka stopiłem za drugim jebnięciem i zacząłem ostrzeliwać pancerniki, kapitan niszczarki zamiast użyć torped, strzelał z dział, finał był taki że dostałem na ryj kilka pestek i poszedłem na dno, ten z niszarki spierdzielił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz