Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, czy #staregry to jeszcze właściwy tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wrażenie, że nawet pod tagiem #nostalgia mogą nie znaleźć się ludzie, którzy pamiętają jeszcze te czasy, bo ten #crpg jest starszy ode mnie!

W każdym razie dla mnie jest to pierwsze spotkanie z "Ultima I" i z cyklem #rpg #ultima w ogóle. Na razie czuję się trochę jak w tekstowym rogaliku, który - co ciekawe - po zejściu do podziemi przechodzi w najbardziej archaiczny widok 3D, jaki widziały moje oczy (ʘʘ) Jako że ruch nie jest płynny, tylko przeskakujemy się z pola na pole i obracamy się o 90° lub 180°, potrzebowałem dobrej chwili, żeby w ogóle złapać perspektywę i zrozumieć przestrzenny sens tych białych kresek (obrazki w komentarzach).
kurp - Zastanawiam się, czy #staregry to jeszcze właściwy tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wrażeni...

źródło: comment_fYuZKjV4eZTJO0uKPlLtZzWHsK9fySBB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@OSH1980: Poważnie? Pierwsze słyszę. Dodałem ostatnio do biblioteki na GOG, jak zobaczyłem kwalifikację gatunkową, ale nie sprawdzałem, co to za cudo. Jak teraz patrzę na screeny, to wypisz-wymaluj to, po czym teraz łażę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz