Wpis z mikrobloga

O takie benefity walczyłem. Kosztowało mnie to £200 funtów i troche nerwów ale przeszło na luzie. Jednak jak idziesz do znajomego Pakistańczka co zna się na rzeczy to załatwi wszystko. Nie dziwota, że każdy z nich poustawiany. Generalnie przez kilka lat powinno być spoko więc... w końcu dłuugie wakacje. Idę się chyba n-----ć ze szczęścia zaraz
#benefity #uk #pieniadze #emigracja #holiday
M.....y - O takie benefity walczyłem. Kosztowało mnie to £200 funtów i troche nerwów ...

źródło: comment_DEw0SoWIz8xDMP5b9BfnSO89x6LcXQII.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nawrocony_leming: Dostałem cztery klocki (za nic nierobienie) i teraz będę dostawał 900 stówek co miesiąc (zgadnij za co? za siedzenie na wykopie i relaksowanie sie). Co Cie boli, że musisz rano wstać, iść do tej roboty i o-----ć te 9 godzin a ja w międzyczasie moge leżeć do góry brzuchem? Mogę nawet wyjechać do Polski jak mi się zachce i będe miał blisko 5 patyków miesięcznie (wiesz za co? -
  • Odpowiedz
@nawrocony_leming: :) Teraz nie wiem czy mam podziękować za dorzucenie się na nową furę czy co. Przecież tyle zarabiasz, że to nic dla Ciebie. Am i right?
W-------z się w-------z, zupełnie niepotrzebnie (karma wraca więc trzeba być miłym). Widzisz, państwo mnie okradało a teraz ja robie to samo. Skąd taka zawiść?
  • Odpowiedz
Najpierw na oko prawie zgadł ile kwoty jest na zdjęciu (coś w okolicy 2000 nawet nie wiem) , następnie policzył banknoty i skubany faktycznie wyłapał, że są tam banknoty £50 (dokładnie dwa). Ziom ma mikroskop w oku.


@MinisterstwoPropagandy: ta, pewnie, i co jeszcze? Handluje nerkami to i w 50F mu płacą (nerki w cenie a miejsce w walizce ograniczone to przyjmuje 50-tki) , poza tym 99% emigrantów w życiu nie widziało na własne oczy takiego nominału ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A odnośnie wpisu - czasem się dziwie jak ludzie łatwo dają się nabrać na takie akcje. Oczywiście sami, gdyby mieli taką możliwość korzystali z takiej "pomocy" od państwa. Bo skoro jest to legalne, i
  • Odpowiedz