Wpis z mikrobloga

  • 79
#podroze #amerykapoludniowa #autostop #chwalesie #oswiadczenie
Mirki, śledzę wykop prawie od początku, a od niemal 8 lat mam tu konto. Choć nie jestem aktywnym użytkownikiem, to w ostatnich miesiącach zauważyłem, że to wykopowe #!$%@? zaczyna mnie dosięgać... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tego powodu zmieniam swoje życie (przynajmniej na chwilę): robię gap year na studiach, rzucam pracę w #warszawa i właśnie jadę do Berlin, skąd jutro mam lot do Ekwadoru! W Ameryce Poludniowej spędzę 3 miesiące, przemierzając wspomniany Ekwador, a także Peru, Boliwię, Chile i Argentynę. Po hiszpańsku mówię tak se, ale dobrze mi z oczu patrzy, więc mam nadzieję że się uda wrócić na Wigilię ;) trzymajcie kciuki i dajcie ze 3plusy na otuchę ()
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ditoski na takie podsumowanie przyjdzie jeszcze czas... polaczenie berlin-frankfurt-dominikana-panama-quito wyszlo mi 1650, a z buenos-madryt-frankfurt dzien przed wigilia 2700 (nie czekalem na szczegolne okazje)
jestem nastawiony na tryb yolo i takie rzeczy jak nauka surfingu, sandboarding i takie tam, wiec moze wyjsc duzo... z drugiej strony Ekwa, Peru i Boliwia sa na tyle tanie, ze ostatecznie moze wciaz wyjsc nieduzo. wiekszosc z tych 90 dni to beda trekkingi, gdzie nie bede
  • Odpowiedz
@DominoQ: skoro trekking to polecam (bardzo, bardzo mocno) Torres del Paine w Chile. Sama spedzilam tam kilka dni i byly to zdecydowanie jedne z piekniejszych widokow mojego zycia! Ja zrobilam taka dosc podstawowa trase (4 dni), ale mozna tam spacerowac i kilkanascie dni. Na pewno nie pozalujesz! :)
  • Odpowiedz