Wpis z mikrobloga

@stassma: No ja właśnie lubię takich pro, z nimi się super gra i często potrafią coś zrobić. W sumie znam tylko jeden nick z którym zawsze przegrywam, głównie dlatego, że bardzo dobrze ogarnia najpóźniejszą rozgrywkę, a z jednostkami z XX wieku można zdziałać cuda.
No ja właśnie lubię takich pro, z nimi się super gra i często potrafią coś zrobić. W sumie znam tylko jeden nick z którym zawsze przegrywam, głównie dlatego, że bardzo dobrze ogarnia najpóźniejszą rozgrywkę, a z jednostkami z XX wieku można zdziałać cuda.


@FireDash: jakie cuda masz na mysli? ;)
@krasnoludkolo: Choćby rush na technologię z x-kom w momencie w którym widzisz, że nie zdążysz ze statkiem kosmicznym i masowa budowa jednostek. Ja się tak nadziałem, bo koleś miał do mnie dość daleko, po drodze moje CSy, a na granicy zwiady, cytadele, armia, a tu nagle spam jednostkami tuż obok stolicy xd

Czy takie smaczki jak trzymanie hajsu po to, żeby w jednej turze ulepszyć całą kawalerię do czołgów i atak
@FireDash: przydała by się jakaś ekipa wykopowa do multi.
Kiedyś jak pisałem to zawsze byli przynajmniej 3 chętni i nikt nie uciekał, jedyna wadą był problem z dokończeniem rozgrywek, jeśli nie udało się za pierwszym razem.