Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: ale taki płyn popachnie trochę i jest spokój. po co aplikować co 15 minut, zwlaszcza, że jak się siedzi w pomieszczeniu, to po jakimś czasie mysz się tego nie czuje.
co do choineczek, to mam takie samo zdanie jak o psikaczach. moje auto jest czyste i nie śmierdzi - nie muszę nic zagłuszać.
oczywiście, to JA tego nie rozumiem, ale żyjemy w wolnym kraju - używaj, jeśli lubisz.
@Hannahalla: o jak ja to dobrze znam! od niedawna też mam takie psikadło i zaskakująco głośno działa. Przez pierwsze dwa dni co chwilę ogarniał mnie strach co się dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kup jeszcze drukarke brothera do kompletu.


@Sebastian-bydgoszcz: czy chodzi o to, że nagle potrafą wydawać jakieś dźwięki? Ostatnio nie wyłączyłam wtyczki drukarki z kontaktu i w środku nocy zaczęło się czyszczenie, o mało
Bo w nich jest czujnik ruchu. Jak ktoś przechodzi to psika. Można wyłączyć i wtedy psika co ileś tam minut regularnie. Mam to gowno w domu i w pracy. Już nie liczę ile razy dostałem w oko albo w twarz. Ja bym to wywalił ale żona mówi że ładnie pachnie i ma zostać. Jak dla mnie jedzie chemią a nie "ładnie pachnie" ale co ja się tam znam...