Wpis z mikrobloga

@aloalo83: Ale jaka "droga śmierci"? Chcesz non-stop jechać 120-140, jedź gierkówką i rozglądaj się za radarami. Jak jedziesz normalnie jak człowiek, mniej więcej zgodnie z przepisami, to na "7" jest spokojniej niż na Trasie Łazienkowskiej czy AK.
@mawojciech: chodzi mi mardziej o to, aby idioci z naprzeciwka nie próbowali mnie zabić. Nie muszę jechać 140 non-stop, ale miło jest zapiąć tempomat i nie myśleć terenie zabudowanym co 5km.
@aloalo83: 7 nie jeździłem od roku ale mogę się wypowiedzieć o 8 na katowice - radaru spodziewaj się pierwszego ok 30km za Warszawą. Następny jest jakieś 100km dalej a potem 1 na wjeździe do Częstochowy, 1 tuż za nią i kolejny 10km dalej. Potem do Katowic czysto. A co dalej to niestety nie wiem. Czasem przejeżdzam tę trasę 3/4 na tempomacie 130km/h.
@aloalo83: pytanie jeszcze, o której godzinie chciałbyś jechać, ale powiem Ci, że ostatnio jeżdżę 7ką. Czasowo nie ma sensu nadkładać tych kilometrów jedynką. Na idiotów z przeciwka nie masz wpływu. Tzn. masz, możesz siedzieć w domu.