Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mircy w końcu mam dostęp do niezbyt szybkiego ale jednak internetu. Jestem w Hong Kongu i niebawem opiszę Wam wycieczkę spod mojego tagu #jadedoroboty i dodam sporo zdjęć z pracy na statku, terminali w Arabii Saudyjskiej, Dubaju, Singapuru, Malezji i Hong Kongu. Dziękuję Wam bardzo za zainteresowanie i troskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) dot. piratów, śpieszę poinformować, że pomimo 2giego stopnia bezpieczeństwa wszystko było ok. Mam dla Was małe rozdajo (specjalnie nie taguję, bo chcę aby to trafiło do osób zainteresowanych moją podróżą oraz pracą a nie do klikających wszystkie rozdajo a niekoniecznie zależy mi na atencji). Dzisiaj mam dla Was 2 dolary z Singapuru więc jeżeli ktoś z Was zbiera waluty z różnych części świata to mam nadzieję, że będzie zadowolony. Zrobię potem kolejne losowanie jednego z najładniejszych banknotów jakie widziałem - ale to kiedy indziej.

Losowanie pośród plusujących za pomocą mikrorandomu w tym tygodniu w sobotę, lub niedzielę, ale nie chcę się określać kiedy w każdym razie najpóźniej do niedzieli jak będę miał internet.

P.S. Nie pamiętam komu obiecałem pocztówkę - proszę o zgłoszenie się Mireczka, bo pocztówka jest, ale proszę o zgłoszenie się osoby, która ją zamówiła.
Jendrazzz - Dzień dobry Mircy w końcu mam dostęp do niezbyt szybkiego ale jednak inte...

źródło: comment_C84ZN1vxhYC1xFyCRu1Wy7SIfNJb9jj0.jpg

Pobierz
  • 20
@Jendrazzz twoja praca wiąże się jakoś z uprawnieniami odpowiednimi czy od tak się dostałeś tam? Z tego co czytam to sporo miejsc widziałeś! Zazdro Mirku! Powodzenia! Pozdrawiam ja, szczur lądowy :d!
@Nomadus: potrzebnych jest kilka czynników tj. w moim przypadku zapotrzebowanie na elektryków, znajomość kilku języków, szczęście i znalezienie się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Znudziła mi się na razie praca na lądzie ale nie wiem, czy nie wrócę kiedyś. Mam krótkie kontrakty i to mi się bardzo podoba. (nigdy nie byłem w pracy dłużej niż 1,5 miesiąca - w sumie tylko 1 byłem AŻ 6 tygodni). Po powrocie #!$%@?ę ile