Wpis z mikrobloga

Hejka mamy specõw od egzorcystõw dla psõw? Albo kogoś kto mi wyjaśni dlaczeg pies szczeka na coś czego ja nie widzę. Od niedawna mam 3-mc szczeniaka cockapoo zdarza sie że on warczy w totalną pustkę. #pies #zwierzaczki THX
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: @tiop: do ma swoje lata. Dlaczego wszyscy myślicie że to duchy? Ciarki mie przechodzą jak przeglądam wykop, monitor wali po oczach, a pies fuch, fuch, bark na kortyarzu. Już nie pierwszy raz i traktuję to poważnie. Strach horror oglądać()o zgrozo. Naprawdę nie widzę powodu aby pies tak się zachowywał.Nie ma tam lustra ani odbicia światła. Może ktoś kto trzyma psy dłużej odemnnie mi
  • Odpowiedz
  • 1
@dinozu: Bardzo energiczne psy, którym zapewnia się za mało ruchu i zajęć umysłowych czasem dostają takiej "psychozy" i wyladowują swoje napięcie poprzez szczekanie na ścianę, na której widzą jakieś plamy światła, paprochy czy jakiekolwiek szczególiki.
  • Odpowiedz
@Zaff: nareszcie cośz sensem!!! Ma fioła- Pies znaczy się bzikuje,ja pracuje niema zbytnio czasu na pogodzenie nowych obowiązków typu Wykop- Wykop- Wkop- szama-praca-Wykop-szama.Czy dodatkowe "zabawy" mają sens?
edit: zapewnnienie ruchu ecetera. ma rozwiązać psochozę? Dziękuję za konstruktywną odp.
  • Odpowiedz
  • 2
@dinozu: Zabawy na dworze, bieganie za piłką, ale też możesz wprowadzić elementy szkolenia pozytywnego. Nawet proste rzeczy, jak nauka siadania czy podawania łap. U wielu psów takie 10 minut szkolenia jest bardziej męczące niż pół godziny ciągłego bieganie ;)
  • Odpowiedz