Wpis z mikrobloga

Wypłacał ktoś pieniądze z mypaysafecard? Mam ponad 1000pln i zastanawiam się w jaki sposób je wypłacić. Dostępna jest teraz opcja wypłaty z konta mypaysafecard na konto bankowe, aczkolwiek czytałem, że ktoś tam natknął się na wała ze strony psc i pieniędzy nigdy nie zobaczył. Dodatkowo czas oczekiwania pozostawia wiele do życzenia. Myślałem nad skrillem, zapłacę 5,5% czy tam 7% prowizji przy wpłacie i dodatkowo koło 20pln przy wypłacie. Co myślicie? Jakie są Wasze doświadczenia? #psc #paysafecard #skrill #pieniadze
  • 10
@Ritycho Nie mogę wprowadzić polskich znaków na skrillu czy to będzie wiązało się z jakimiś problemami dotyczącymi dostarczenia pieniędzy lub ewentualnie karty prepaid? Jeśli dodaję konto bankowe to w zwykłym polskim formacie bez PL przed NRB? Robię konto -> wrzucam dane -> numer konta -> wpłacam pieniądze z mypsc -> wypłacam na konto bankowe?
@dihoorangutan: mam polski znak w nazwisku i wpisałem go bez kreseczki, wysłałem zgłoszenie do suportu i od razu zadzwoniłem do nich czy da się przyśpieszyć sprawę nr: 123456789 (z doświadczenia wiem, że czasami po 2 tygodnie sie czeka na odpowiedź) na infolinii otrzymałem informacje, że tak i że sprawa została przekazana na wyższy szczebel. Za 4 dni miałem potwierdzone konto.
Konto dodaje sie tak jak na screenie.
Pieniądze wpłacasz tutaj wybiera
Ritycho - @dihoorangutan: mam polski znak w nazwisku i wpisałem go bez kreseczki, wys...

źródło: comment_o0zz8p8enBMomt6RL3ihmzArOXo1gjX3.jpg

Pobierz
@Ritycho Dzięki bardzo. Mam właśnie dodane konto w takim formacie. W sumie jeśli chcę tylko wypłacić pieniądze na konto to mogę chyba mieć jedną literkę różnicy w nazwisku, bo tutaj prawdopodobnie liczy się tylko numer konta, a nie dane (bo równie dobrze mógłbym chcieć komuś innemu po prostu wysłać pieniądze i dodać tam jego numer konta bankowego). Czy jednak myślisz, że lepszą opcją jest poczekać i napisać do supportu o zmianę tej
bo równie dobrze mógłbym chcieć komuś innemu po prostu wysłać pieniądze i dodać tam jego numer konta bankowego


@dihoorangutan: nie możesz, za to jest ban

Czy jednak myślisz, że lepszą opcją jest poczekać i napisać do supportu o zmianę tej jednej literki?

możesz spróbować wypłacić

A jak się uporałeś z kodem pocztowym?


kod mam bez myślnika