Wpis z mikrobloga

Mikro pomusz. Ze swoich uwag dodam, że oba bambino mają wypukłe szkła i są mniejsze. Open hearth nie wygląda aż tak efektownie na żywo, ale mu się ten mechanizm rusza w tym kółeczku dla niekumatych :D. Razem z sun and moonami te części wyglądają na osadzone głęboko. Nie wiem jak to opisać, ale wydaje się, że datownik np nie jest tak jak w bambino tylko głębiej. Tagi z bonersami bym wrzucił, bo same ładne są :D
#zegarki #modameska #mirkopomusz #ubierajsiezwykopem
Pobierz xDrope - Mikro pomusz. Ze swoich uwag dodam, że oba bambino mają wypukłe szkła i są m...
źródło: comment_W8DBObyqsmD53dN8XQQ34fDXFyJZhWnC.jpg

Który i dlaczego?

  • 1 6.6% (11)
  • 2 11.4% (19)
  • 3 25.9% (43)
  • 4 39.8% (66)
  • 5 16.3% (27)

Oddanych głosów: 166

  • 33
@Volter: no to się zobaczymy, bo finalnie konkurencję miała jeszcze 5 w wersji czarnej, ale ten co masz sztos i chyba nie mam co kombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarczur: Mnie tylko trochę martwi noszenie zegarka za 1,4k ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo reszta mojego asortymentu się mieści w 600 cebulach(zakładając, że bambino pogonię). 1 na żywo zyskuje chyba najwięcej ze wszystkich bambino. Na zjęciach niestety wychodzi jak kaleka :<
@Jarczur: że rozbiję albo coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie kwoty przywykłem wydawać tylko na komputer i audio, a ostatnio zrezygnowałem z divera za kafla. No cóż, chyba trzeba się przyzwyczajać ( ͡ ͜ʖ ͡)