Wpis z mikrobloga

Mikro pomusz. Ze swoich uwag dodam, że oba bambino mają wypukłe szkła i są mniejsze. Open hearth nie wygląda aż tak efektownie na żywo, ale mu się ten mechanizm rusza w tym kółeczku dla niekumatych :D. Razem z sun and moonami te części wyglądają na osadzone głęboko. Nie wiem jak to opisać, ale wydaje się, że datownik np nie jest tak jak w bambino tylko głębiej. Tagi z bonersami bym wrzucił, bo same ładne są :D
#zegarki #modameska #mirkopomusz #ubierajsiezwykopem
xDrope - Mikro pomusz. Ze swoich uwag dodam, że oba bambino mają wypukłe szkła i są m...

źródło: comment_W8DBObyqsmD53dN8XQQ34fDXFyJZhWnC.jpg

Pobierz

Który i dlaczego?

  • 1 6.6% (11)
  • 2 11.4% (19)
  • 3 25.9% (43)
  • 4 39.8% (66)
  • 5 16.3% (27)

Oddanych głosów: 166

  • 33
@nietopies: no ja wiem. Numer 2 mam i polecam, ale ciągnie wilka do lasu (ʘʘ)

@lent: jeśli masz 600 cebul w portfelu to pierwsze 2 są w zasięgu ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 też da się za tyle ustrzelić i mowa tu o nówkach.
@xDrope: 5 muszę zobaczyć na żywo bo białe tarcze płatają figle na zdjęciach.
Dla siebie brałbym 2 lub 3 bo mają bardzo ładne smaczki, 1 kojarzy mi się z jakimś Seiko na który miałem apetyt swego czasu. Ostatecznie pewnie 2.
@opo92: 5 jest perłowa, a nie biała ( ͡° ͜ʖ ͡°). No na 2 się trochę zawiodłem, a 3 mimo, że piękna to biała wymiata (tylko znalezienie w normalnej cenie graniczy z cudem).
@plumkajacy_kalafior: lel szafir sirius biznes. Prędzej boję się rozbicia, a nie zarysowania, które można polerować


@xDrope: no cóż, mylisz sie i sie zdziwisz. Kup Orieta bez szafiru to po kilku miechach juz bedziesz miałzarysowany. Rozbicia to sie moze bac człowiek uprawiający sporty ekstremalne albo robotnik ktory zaklada zegarek taki przy pracy fizycznej.