Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem książki Bartosiaka poprzez stronę CSPA, to moja rada - lepiej dać sobie spokój i poczekać, aż książka będzie dostępna w księgarniach. #bartosiak
  • 13
@Nikron: Chodzi mi o to w jaki sposób podchodzi do sprzedaży wydawnictwo. Strasznie słaby kontakt mailowy/telefoniczny, czas oczekiwania wynosi pare tygodni itp. Warto sobie poczytać komentarze na stronie CSPA przed ewentualnym zakupem.
@dynamiczniak: No to brawo Ty. To moze kilka pytań kontrolnych: 1) książka była odbierana osobiście, czy wysyłana ? 2) jeśli wysyłana to po jakim czasie od zamówienia/ opłacenia książki dostałeś swój egzemplarz? 3) czy próbowałeś się kontaktować mailowo/ telefonicznie z wydawnictwem i czy otrzymałeś odpowiedź?
Chodzi mi o to w jaki sposób podchodzi do sprzedaży wydawnictwo. Strasznie słaby kontakt mailowy/telefoniczny, czas oczekiwania wynosi pare tygodni itp. Warto sobie poczytać komentarze na stronie CSPA przed ewentualnym zakupem.


Bądźmy precyzyjni :) Wydawcą jest sam Jacek Bartosiak. Za redakcję odpowiada 3SMedia. CSPA jest organizacją patronującą i tym samym odpowiedzialną za dystrybucję książki.

CSPA działa tak a nie inaczej nie przez ichnie "widzimisię", ale przez to, że zainteresowanie książką ich przerosło.
@Wolnosciomierz: Bądźmy precyzyjni - nie napisałem, że "wydawca książki", a wydawnictwo.

To co piszesz nie zmienia tego o czym pisałem, że jeśli ktoś chce się bawić w zamówinie książki poprzez stronę CSPA lepiej by wcześniej poczytał sobie komentarze i zobaczył czy nie lepiej poczekać na książkę dostępną w księgarni (z odpowiedzi CSPA w komentarzach jest inforamcja, że ksiązka jest powoli dostępna w małych księgarniach).