Wpis z mikrobloga

Skoro ostatnio dość duże zainteresowanie wywołują plany transportowe naszego miasta, to mam dla was coś ciekawego. Lekki powrót do przeszłości. We wpisie i w komentarzu mam dla was wycinek planowanych inwestycji tramwajowych.. z 2007r. Zobaczycie wtedy, jak świetne bajki potrafili tworzyć nasi włodarze, celem omamienia ludzi. Dzisiejsze śmieszki z #tramwajnajagodno, to pikuś. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Porównajcie sobie ile z tego zostało wybudowane do dzisiaj, a ile się nam obiecuje. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wroclaw #mpkwroclaw @mroz3
w.....o - Skoro ostatnio dość duże zainteresowanie wywołują plany transportowe naszeg...

źródło: comment_0mTHJJQa7qBu7iVBC52d48PaA2WVRilt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Paradoksalnie na PP, szybciej tramwaj miał dojechać na słabiej zamieszkane osiedle, niż na to lepiej. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jest też tak samo zadupiowy Muchobór, jak i mniej więcej Twoje okolice - chodzi mi o Żmigrodzką i okolice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiedro: no między wrozamedem a kamieńskiego faktycznie nie ma za wiele mieszkańców, ale za to sporo tan dojeżdża do pracy bo zaraz obok park biznesu i takie tam. Przy Marino to już jest trochę ludu. Przez to że są dwupasmowki to nie ma wrażenia zadupia xD
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Widzisz, u was to dwuspasy robią robotę i ukrywają zadupie, a na PP im przeszkadzają, bo jest puste około 800m od Korony do wjazdu na PP. Ale tak to jest, jak się chciało robić zabudowania po drugiej stronie rzeki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz