Wpis z mikrobloga

Mirki z #xiaomi - mam problem i nie bardzo wiem jak to ugryźć. Zamówiłem dla swej kobiety Redmi 3 Pro z #banggood Przesyłka przyszła wczoraj i w telefonie nie działa dotyk. Telefon odpala się, zaskakuje nawet język polski, ale nic nie idzie zrobić.
Jak wejdę w recovery to pokazuje mi się ekran jak poniżej i również nie jestem w stanie dokonać żadnego wyboru.
Czy te FAIL'e na dole pod kaflami coś oznaczają?

Bawić się w wymianę softu, czy słać z powrotem do Chińczyka? Jak dokonać takiego zwrotu?
Halp! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pobierz botul - Mirki z #xiaomi - mam problem i nie bardzo wiem jak to ugryźć. Zamówiłem dla ...
źródło: comment_N47V4gM8ywlry69nTMz8kCrlRGWXSaXa.jpg
  • 9
@botul: Jak płaciłeś przez paypal to zwrot masz za darmo. Najpierw napisz do supportu i zobacz co zasugerują, na pewno będą chcieli filmik/zdjęcia coś na potwierdzenie Twoich słów, więc to przygotuj.
@botul: Poczytaj dokładnie jak to jest z tym zwrotem za wysyłkę przez paypal. Jednak zanim napiszesz do paypala to napisz do supportu banggood i im wyślij ten filmik, powinieneś się z nimi bez problemu dogadać. Natępnym razem nagrywaj odpakowywanie aż do momentu włączenia i pobawienia się funkcjami telefonu, ja tak zawsze robię- jak coś to masz dowód, że przyszedł uszkodzony.