Wpis z mikrobloga

Dzielę się moim przejazdem treningowym na Mugello. Wyjadaczom raczej nic nie pomoże, ale może rookie coś podpatrzą sobie (wydaje mi się, że linia jest poprawna). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słaby framerate jest bo to zrzut z podglądu na monitorze, który AC generuje osobno i z obniżonymi FPSami, nawet w tym aspekcie widać Kunosowe podejście do kodowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#assettocorsa #acleague #simracing #onboard
  • 9
@oran: VR na Oculusie. Dlatego tak jak pisałem framerate jest taki niski na podglądzie. Na oculusie normalnie trzyma 75 fpsów ale tu osobno renderuje na monitor i to dopiero shadowplay nagrywa.
@RealAKP: Spoko - zakręty pokonuję na tych samych biegach, czyli jestem na dobrej drodze ;)
Kusi mnie ten oculus cały czas. DK2 można już kupić w dobrych pieniądzach i cały czas się zastanawiam czy się nie skusić (kasy na cv1 raczej tyle nie wywalę, nawet gdybym miał). Ale DK2 (czyli twoje, jak dobrze pamiętam) są już praktycznie na wyciągnięcie ręki ;) Boję się tylko, że za rok ich wartość spadnie do
@chuckd: Może tak być. Może być tez tak, że okaże się, że VR ci nie leży. Ale ja myślę, że spróbować warto i to bardzo. Szczególnie jak bawisz się teraz w simracing, to już nigdy nie będziesz chciał zagrać na monitorze.