Wpis z mikrobloga

@AntoniPatek dzięki :-) Właściciel zmarł, nie znam się na tym i nie znam jego historii, dlatego nie miałem pojęcia z czym mam do czynienia, ale teraz już wiem.
@ncpnc: juz w tym tagu był jeden, co po zmarłym otrzymał "Breitlinga". Cos Wasi spadkodawcy maja wyjątkowa tendencje do podrabianych zegarkow i to tej konkretnej marki...

Zawsze jak ktoś zostanie obnażony z podróbka to "dostał w prezencie", "dostał w spadku", "znalazł"... Nawet zostało to zauważone przez gości, którzy profesjonalnie wyszukują podróbki w mediach społecznościowych.

Zrób co trzeba- poślij to do piachu i pochwal sie efektem.
@AntoniPatek nie drwij , to nie mój spadek ani moja własność, a właściciel faktycznie zmarl. Spadkobierca jest moją dziewczyna, która poprosiła mnie o to by się dowiedzieć co to w ogóle jest i czy nie ma strachu tego nosić bo jest więcej warte niż mój samochód.
@AntoniPatek na KMZIZ bądź WUS kiedyś była akcja ze znalezionym na strychu bodajże patkiem albo właśnie breitllingiem, standardowa gadka, wszyscy śmiechy aż go gość domowym sposobem nie otworzył... To jedyna akcja na przestrzeni lat którą kojarzę, która zakończyła się tym, że faktycznie ktoś znalazł sztabkę złota. :) tutaj ewidentnie widać że #!$%@?. :)
@ncpnc