Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa
Czytam sobie życiorys gościa z Nowybrandpo. a tam juz aktualizacja profilu na wiki.
Dnia tego i tego powiedział, że jest gejem

Co te lewaki mają w głowach to ja nawet nie xD
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Rabiej

Kurfa wpis do CV, jestem homosiem, czcijcie mnie teraz!!!!!!!

Dzień dobry, jakie są pana kwalifikacje:
JEstem gejem, mam iphona i chciałem studiować prawo ale nie pykło.

Jakiś ortodoksyjny fan chyba nie wyczymał i musiał mu aktualizować profil.
PEwnie gruszka albo gangrena M.
Pobierz p.....r - #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa
Czytam sobie życiorys gościa ...
źródło: comment_zdOTTkANvF050rwzV4idzvyO46I4Erc1.jpg
  • 17
@plumkajacy_kalafior: ale przecież wzmianka o jego orientacji jest w sekcji "życie prywatne" jak to ma się niby do jego kwalifikacji? Zresztą analogicznie:

Przemysław Wipler

Jest żonaty, ma pięcioro dzieci: trzy córki i dwóch synów


Beata Szydło

Jej mężem od 1987 jest Edward Szydło, z wykształcenia historyk, zatrudniany w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu oraz jako dyrektor Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu. Mają dwóch synów – Tymoteusza i Błażeja


Leszek Miller
@plumkajacy_kalafior to działa w dwie strony. Wyobraź sobie, że mój znajomy ze studiów w zaufaniu powiedział koledze, że jest gejem (żeby ten drugi zrozumiał, że ten pierwszy nie chce iść do klubu z damskim striptizem). Poprosił go przy tym o dyskrecję. Tymczasem kolega heteryk na jednej z imprez pod wpływem alkoholu powiedział kilku innym osobom. Zainteresowało to wszystkich, bo w ciągu kilku dni, wiedzieli wszyscy na roku.
Wniosek: gej w normalnej rozmowie
@plumkajacy_kalafior: iPada*. Posłowie dostają iPady.


@daj_pan_spokoj: o bulwa, dzięki za tę jakże cenną korekte.

by ten drugi zrozumiał, że ten pierwszy nie chce iść do klubu z damskim striptizem). Poprosił go przy tym o dyskrecję. Tymczasem kolega heteryk na jednej z imprez pod wpływem alkoholu powiedział kilku innym osobom. Zainteresowało to wszystkich, bo w ciągu kilku dni, wiedzieli wszyscy na roku.

Wniosek: gej w normalnej rozmowie przyznaje się do swej
Przemysław Wipler

Jest żonaty, ma pięcioro dzieci: trzy córki i dwóch synów


Beata Szydło

Jej mężem od 1987 jest Edward Szydło, z wykształcenia historyk, zatrudniany w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu oraz jako dyrektor Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu. Mają dwóch synów – Tymoteusza i Błażeja


Leszek Miller

Od 1969 żonaty (żona Aleksandra), ma syna Leszka.

Był pierwowzorem postaci Ludwika M. w sztuce Macieja Kowalewskiego zatytułowanej Obywatel M., wystawianej przez Teatr