Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim. Ostatnio bardzo kiepsko wiedzie mi się z mamą :(, mieszkamy same, tata zmarł 2 lata temu, mama choruje, mnie szef zwolnił z pracy z końcem sierpnia, brak etatów. Chętnie podejmę się pracy w okolicach Rzeszowa. Każda praca wchodzi w grę, sprzątanie, pomoc kuchenna. Nie muszą być nawet pieniądze za wynagrodzenie. Może być żywność i środki czystości. Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat. Pochodzę ze Stobiernej, 15km od Rzeszowa. Jeżeli ktoś by miał jakieś informacje na temat pracy proszę pisać, nie chcę nic za darmo, wolę zarobić na to. Z wykształcenia jestem fryzjerką,w tym zawodzie pracowałam....
  • 119
@coolpa96: Mielec ma 70 tysięcy osób, mieszkałam tam pół życia. Nie dziwne że nie znasz, 96 rocznik. Teraz mieszkam w Stobiernej, pisałam o tym. Przykro mi jedynie że niektórzy tak źle na to zareagowali, rozumiem że ludzie mają wątpliwości w pomocy finansowej obcym osobom ja tylko zapytałam o informacje o możliwości pracy z wyjątkowo ciężkiej sytuacji. Tak samo jak wiele osób zarzuca iż fryzjerska nie może interesować się fantastyką... ależ tak
@duskhorizon: #!$%@?ł kolejny z #!$%@?łkiem, gdzie Ci nakładli do łba, że jak ktoś pisze, że większość z obecnych ludzi w zawodówkach to lenie i nieuki jest uważany za oderwanego od rzeczywistości.
@agnieszka-kasak jak ktos mowi, ze nie ma pracy w Rzeszowie czy Mielcu to mi sie uszami wylewa. Wystarczy 1 dzien przejsc sie po miescie z wydrukowanym CV (po centrum, galeriach, nawet popytac po salonach czy noe potrzebuja fryzjerki) i gwarantuje Ci przynajmniej kilka umowionych rozmow o prace. Nie wiem czy bait czy nie bait, ale bez przesady. Jak masz leb na karku i sprawne konczyny to chocbys nie miala szkoly to Cie
Moja prośba o jakaś podstawową weryfikację (poprzez PW bo rozumiem że to niezbyt przyjemna sytuacja w razie potwierdzenia) nie doszła do skutku mimo iż obiecałem pomóc.

Nie zgadza się nic. FB, zdjęcia, nawet nie wie ile ma lat.

ZAKOP za spam i robienie wody z mózgu.

Najgorsze że przez takie osoby jak ty, Ci którzy naprawdę potrzebują pomocy mogą jej nie otrzymać.
Pobierz
źródło: comment_Cag3UFNz4YvX6bNVbHZZB7uUsCSK5SmN.jpg
@visez:

zainteresowanie światem szeroko rozumianej fantastyki świadczy o rozwiniętej wyobraźni, a rozwinięta wyobraźnia o intelekcie.


XD
"zainteresowanie fantastyka świadczy o stulejarnosc, bo fani chcieliby ruchac elfki, a ludzkie kobiety nie spełniają ich oczekiwanian"
Zainteresowania nie muszą mieć wcale związku z intelektem. Tak samo nie każdy fryzjer to głupia kasyna, oni też mogą mieć ciekawe zycie
@agnieszka-kasak: Kiedy wyprowadziłas się z Mielca? Tak dla weryfikacji, co możesz nam o nim powiedzieć, czego nie znajdziemy w internecie? O ile to nie bait, to u nas jest multum pracy, tylko chętnych do pracy nie ma - może warto wrócić do rodzinnego miasta?
@coolpa96: Mielec ma 70 tysięcy osób, mieszkałam tam pół życia. Nie dziwne że nie znasz, 96 rocznik. Teraz mieszkam w Stobiernej, pisałam o tym. Przykro mi jedynie że niektórzy tak źle na to zareagowali, rozumiem że ludzie mają wątpliwości w pomocy finansowej obcym osobom ja tylko zapytałam o informacje o możliwości pracy z wyjątkowo ciężkiej sytuacji. Tak samo jak wiele osób zarzuca iż fryzjerska nie może interesować się fantastyką... ależ tak
Jestem z okolic i żadnych wspólnych znajomych na fb, zmienia wersje co do wieku, nie wysyła żadnego potwierdzenia. W Rzeszowie za 1,5k wszędzie znajdzie robotę w jeden dzień a niby ma problemy i będzie robić za miskę ryżu. Pewnie jakiś frajer którego olała chce zrobić z niej łazarza albo co innego w każdym wypadku trzeba być dużą #!$%@?ą żeby odstawiać takie akcje.
raczej fejk, pomijajac fakty przemawiajace na niekorzysc to jeszcze ten niewiarygodny styl pisania, te teatralne trzykropki, emotikonki rowniez nieszczegolnie do mnie przemawiaja -
"Mama leków nawet nie wykupiła w tym miesiącu bo to aż koszt 180 zł :("
to tez nie bardzo do mnie przemawia, chyba slaba gra aktorska -
"A ludzie piszą mi prywatne wiadomości czy nie chcę się umówić na spotkanie za pieniądze bo niby ładna jestem...wcale tak nie uważam
Widać odrazu ze bait, ludzie starają się pomóc a ktoś zarzutki wrzuca śmiech na sali, dlatego nigdy nie będzie lepiej.
Najpierw 96 rocznik a później 93? Obydwa roczniki nie mają 25 lat więc już po jednym tekście bait na kilometr
Tak BTW. @agnieszka-kasak jak byś szukała byle jakiej pracy to odrazu byś znalazła, w Rzeszowie w byle jakiej galerii, w Stalowej Woli szukają ciągle osób do MC i KFC, w Tarnobrzegu równiez