Wpis z mikrobloga

Może ktoś się orientuje bardziej niż ja. Wystawiając produkt na ebay podobno trzeba zaznaczyć gdzieś tam w ustawieniach aukcji, że sprzedający zgadza się na płatność poprzez PayPal. Ale co jeśli ów sprzedający napisze w opisie przedmiotu, że nie zgadza się na otrzymanie płatności PayPalem tylko chce gotówkę do ręki przy odbiorze? Ma prawo on wtedy nie zgodzić się na sprzedanie przedmiotu jeśli kupujący nalega na PayPal?
#ebay #pytanie
  • 3
@PetiBery: Jesli Ty podales takie opcje platnosci to powinienes sie wywiazac z tego i przyjac platnosc jaka wpisales.
Paypal jest lepszy dla kupujacego bo latwiej odzyskac kase jak bys chcial kombinowac.

Mogles odznaczyc paypal albo napisac w opisie (upewniajac sie ze mozna odznaczyc paypal) - z tego co pamietam jest opcja "daj znac kupujacemu ze preferujesz paypal jako motode platnosci".
@Torrent5: Ja nie wystawiałem produktu, znajomy coś sprzedawał, ale chodzi o to że z tego co widziałem to właśnie nie było opcji odznaczenia płatności PayPalem tylko trzeba było ją mieć, ale znajomy nie chciał w ten sposób otrzymać zapłaty i w opisie aukcji dodał, że tylko gotówka i zastanawiałem się czy gdyby kupujący wygrał i jednak zapłacił paypalem (bo ebay mówi że ma taką możliwość) a gdyby znajomy odmówił to czy
@PetiBery trzeba bylo poszukac bo masz wybor opcji platnosci.
Jesli miales widziec sie z osoba kgora kupi to bylo dodaj numer i napisac zeby dzwonili przed zakupem o wiecej informacji (czasem robia tak z samochodami) i wtedy dopiero mowisz ze kasa na reke jedynie i mozesz 10% dac taniej bez ebay fee