Wpis z mikrobloga

szukacie jakiegoś robola, więc po co wymagać od niego znajomości ortografii


@csmrex: bo tylko skończony idiota nie potrafi ogarnąć zasad ortografii*, a idioty nie chce się w żadnej pracy. Piszę całkiem poważnie, taki nieogar zrobi sobie pewnego dnia krzywdę łopatą i pracodawca będzie miał problem.

  • Odpowiedz
Ale, że edytor tekstu mu tego nie podświetlił jako błąd


@WuDwaKa: mogl uzywac wordpada :P
ludzie serio tegu uzywaja - i to nie tylko osoby niezaznajomione z obsluga komputera.
Gdy zaczelam pracowac w obecnym miejscu nierzadko lapalam sie za glowe, gdy dokumenty oficjalne powstawaly wlasnie w wordpadzie.
A tworzyla je laska po studiach, aspirujaca do niesamowice wysokiego poziomu, jako jakas
  • Odpowiedz
#!$%@? nie rozumiem. U co drugiego w zainteresowaniach filmy, sport, muzyka. Już lepiej nie dodawać #!$%@? nic.


@DannyMurillo: No ale co zrobisz? Sportow jest wiele, sa popularnie i naprawde przyjemnie je sie uprawia. To, ze lubie np biegac i grac w pilke oraz codziennie kilka godzin przegladam rozne portale pilkarskie oznacza, ze jestem gorszy bo wiele ludzi to lubi?
  • Odpowiedz
@Eskimoska:

Śmiejesz się z gościa który popełnia takie byki, ale niekoniecznie musi być debilem od pługa oderwanym. Choć takie błędy mnie drażnią, to nie oceniam ludzi po ich pisowni.

Na przykład mój kierownik magazynu napisał smsa do mojego kumpla po jakimś tam
  • Odpowiedz
@Eskimoska: te zainteresowania serio warto potraktować poważnie. kiedyś byłem w bibliotece i zagadał do mnie facet, podpity, czy nie pomógłbym mu przepisać CV do worda. no i też miał właśnie takie zainteresowania - muzyka, filmy, podróże. słuchał sobie radia zet na telefonie a z podróży to siedział 3 lata w anglii i w więzieniu (miał lukę w cv xd)
  • Odpowiedz
U co drugiego w zainteresowaniach filmy, sport, muzyka. Już lepiej nie dodawać #!$%@? nic.


@DannyMurillo: bo to nie są zainteresowania, wg mnie zainteresowanie to coś, co aktywnie tworzysz samemu, oglądanie na kanapie filmów, granie w gry, słuchanie muzyki - to nie są zainteresowania, to jest przynajmniej moja opinia która niekoniecznie musi być prawdziwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskimoska rekruter, jeszcze na wyodrębnionym stanowisku, najgorsza robota w każdej firmie, banda ludzi lechtajacych swoje ego i wrzucajacych screeny albo historię na portal że śmiesznymi obrazkami, zazwyczaj bez większych umiejetnosci, ale możesz poczuć się wazna, wstydź sie.
Ten pracownik na pewno więcej umie niż Ty, i będzie bardziej produktywny, nie masz szacunku, wystarczy zobaczyć kiedy szkole skończył...
  • Odpowiedz
@Eskimoska: patrzcie patrzcie wielce wykształcona dama po socjologii śmieje się z kogoś po zawodówce. jego praca jest więcej warta niż Twoja gównorobota - ja wiem kto idzie do HRu - wszyscy ci którzy nie mogą pracy znaleźć gdzie indziej + absolwenci psychologi. nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@bukmacherka:
@Ciuliczek:
Czy Was pogrzało do reszty? Czy ja gdzieś się nad nim wywyższam albo pokazuję, że jestem więcej warta od niego?
W dupie Was zabolało czy co? To śmieszkowe zdjęcie bez żadnej urazy i już. Również nie pozdrawiam :)
Ps. zawołam Was kiedyś jak na mirko będzie guwno burza, że niektórzy to nawet nie umieją poprawnie CV napisać, a powinni tego w szkole uczyć :)
  • Odpowiedz