Wpis z mikrobloga

@co_ja_tu_robie: Bieda, a cóż innego. Poznawałem i zgłębiałem tajniki biedy na tyle długo, że działanie nie było inspirowane, było koniecznością. A z czasem już tylko efekt kuli śniegowej - jak zaczyna "żreć" i podstawowe problemy odchodzą do lamusa, to można zacząć czerpać z tego jakąś tam satysfakcję. Jednak zaznaczę, że nigdy nie zarabiałem na tym co robić lubię, ale po prostu lubię zarabiać pieniądze. Gdybym całego syfu związanego z brakiem podstawowych
@vvivo: co robisz? dobry tekst / u mnie podobnie.
Ogólnie tak się tworzy osobowosc/charakter a spora czesc spoleczenstwa go nie ma. Dlatego warto mieszkac w miescie/panstwie/spolecznosci, która ma naturalnie zapewnione warunki tzn. owce ;D a my jako niejako wilki mogli się najeśc i przeżyć ;), bo mimo wszystko owce chcą naszej smierci ! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@head-hunter: Produkuję choinki (chociaż robiłem wiele innych rzeczy zanim się biznes udał), ogólnie sporo o tym pisałem w sumie na wykopie (stąd też mnie chyba autor wpisu zawołał do pytania).

A co do owiec to nie wiem czy analogię dobrze zrozumiałem. Niemniej ja traktuję klienta jak samego siebie kupującego u siebie. Szacunek i jakość, nawet kosztem niższych zarobków. Zdarzyło się owszem nie raz i nie dwa coś zawalić, ale nie z
@vvivo: oo to sezon się zaczyna, nie potrzbujesz internetowej pomocy ? reklamy, brandingu, pomocy w sprzedaży i szukaniu klientów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zrozumiałeś źle.
Po prostu ludzie chcą żyć, żyją jeśli jest im dobrze...biorą życie w swoje ręcę zazwyczaj jak jest im źle, chcą zmiany czy mają cel. W Polsce była
oo to sezon się zaczyna, nie potrzbujesz internetowej pomocy ? reklamy, brandingu, pomocy w sprzedaży i szukaniu klientów


@head-hunter: Co najwyżej inwestycji w budowę kolejnej hali i kupno maszyn, bo na chwilę obecną wyrabiamy jakieś 50% tego co można sprzedać. I to mimo otwarcia nowej 2 miesiące temu. Także raczej wolałbym, żeby trochę przycichło, bo więcej odmawiam niż akceptuję.

Co do reszty to określenie "wilk" mi nie pasuje, bo to drapieżnik.
@vvivo: zawsze można wejść efektywniej w rynek i mieć klientów dopasowanych pod własne możliwości( ͡º ͜ʖ͡º)

Widzisz wilk jak nie zje owcy to umrze, jego samica, młode, całe stado i w efekcie cały gatunek. Czyli jesteś lewakiem, mimo, że zyjesz jak prawak ; ) inaczej mówiąc wynika to z kompleksow, poczucia winy i bycia gorszym. Standardowa Polska mentalność ;p W USA biznes is biznes to się
zawsze można wejść efektywniej w rynek i mieć klientów dopasowanych pod własne możliwości( ͡º ͜ʖ͡º)


@head-hunter: Nie można ;) mam syna, który mnie na taką minę wpieprzył, że pierwszy raz od lat nie potrafię wyrobić ani z zamówieniami, ani inwestycjami. A to mimo zrezygnowania z rynków wschodnich. Także taka pomoc mi nie jest potrzebna w najmniejszym stopniu.

A ja nie jestem ani lewakiem, ani prawakiem. Patrzę
@vvivo: eh po prostu mam swoje zdanie, czytam książki, rozwijam się a ignorantem pozostaje wtedy kiedy mi to wygodne.
Brak zdania to też zdanie...tak jak i brak wiedzy.
Każdą persperktywę można określić, nawet jeśli miałbys być najbardziej pokojową, uczciwą istotą na ziemi wciąż będziesz kimś/kogo można nazwać/określić i z kategoryzować, co w tym dziwnego ? każdy ma emocje, ale w rozmowie o biznesie jednak na 1 miejscu jest u mnie logika