Wpis z mikrobloga

Oj słabo Nocna, słabo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślicie, że przekonacie nas jednorazową akcją z losowymi artykułami z Wikipedii? Przecież kopiować artykuły w Wikipedii to byle studenciak potrafi, żaden to więc wyczyn. Jestem pewna, że gdyby zadanie polegało na stworzeniu ciekawostek z zakresu geografii, biologii, chemii, fizyki, astronomii, historii czy matematyki, które nie będą zwykłym kopiuj/wklej z Wikipedii, to byście sobie nie poradzili! Mogę się założyć!



#nocnazmiana #bojowkaas #wykop #zaklad #nocnapodnosipoziom #aswykopu
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a__s: słabe kochana to jest zamykanie ust i wpadanie na pomysł, żeby nie udostępniać postów z godzin między 1 a 6 rano... Co Wy się tam bawicie w chiński rząd? Rogale już Wam mózgi wyżarły, żeby chcieć cokolwiek cenzurować, w internecie, w XXI wieku! Nocna, dzienna jeden syf. Za upadek tego serwisu odpowiedzialni jesteście także Wy, moderacja...
  • Odpowiedz
@a__s: jeśli ten pomysł "zaklepiecie" to będziecie tak samo odpowiedzialni jak kolega @onsok samo to, że rozważacie, że to może dojść do skutku stawia Was w tym samym położeniu... Jako moderacja powinniście być bezstronni i traktować każdego użytkownika równo, czy to z nocnej czy dziennej...
  • Odpowiedz
@wolfisko666: Proszę, poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z dyskusją, do której zalinkowałam. Gdybyś to zrobił wcześniej wiedziałbyś, że Twój komentarz w tej sprawie nie jest konieczny. Nic takiego nie planujemy zrobić.
  • Odpowiedz
@wolfisko666: ja nigdzie nie napisalem ze chce zamkniecia nocnej (oprocz jednego komentarza w formie zarto-pytania), tylko ze chcialbym miec MOZLIWOSC ukrycia postow ktora moge w kazdej chwili wlaczyc/wylaczyc z panelu uzytkownika. to takie zle? albo wiem! zeby nie bylo ze nocna jest gorsza xD @a__s zrobcie suwak w panelu usera w ktorym mozna ustawic dwie wartosci. godzine od i godzine do ktorej sie nie chce ogladac wpisow. i np.
  • Odpowiedz