Wpis z mikrobloga

W skarpecie Dory znalazły się prawie dwa tysiące złotych. Część tych pieniędzy trafiła tam dzięki Wam.
bardzo ślicznie dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna, dobre z Was Mirki ()

Najnowsze wieści w sprawie Dory:

Meldujemy, że Dora przytyła już do 13,2kg. Duża część to pewnie wypełniony żołądek, bo ważyliśmy ją po śniadaniu. <3

U samej Dorki w miarę ok. Lekarze walczą ze stanem zapalnym, który jest duży. Dziś pobrano krew do kontrolnego badania z uwagi na gorączkę.

Jutro o 11:40 Dorka ma badanie USG u dr Marcińskiego. Trzymajcie kciuki!

Pragniemy ogromnie podziękować wszystkim Wam, którzy nie przeszliście obojętnie obok cierpienia Dorki. Wspieracie nas nieustająco w działaniach, pomagacie, trzymacie kciuki, przesyłacie pozytywne fluidy. Fakt, że możemy na Was liczyć jest dla nas motorem napędowym.
Pamiętajcie prosimy o jeszcze jednej ważnej kwestii, że Dorka szuka dobrego, kochającego domu, który pokocha ją prawdziwie, mocno, na zawsze i z troską!

Jesteście kochani! Brawo Wy!

#psy #zwierzaczki #ttb #pomagajzwykopem i trochę #adoptujpiesel bo dawno nic pod tagiem nie było, a i ona będzie szukała za jakiś DT/DS
Pobierz matra - W skarpecie Dory znalazły się prawie dwa tysiące złotych. Część tych pieniędz...
źródło: comment_OBKAa5TU7CJYxadzz8DzyUeR4NQEz1eW.jpg
  • 4
@Nightshade: Nie, to inny przypadek. O Nesce chciałam napisać, ale jestem w pracy teraz i jakoś mi było nie po drodze. Neska ma się dobrze, jest ufnym przytulakiem, ale ma bardzo słabe serce, co uniemożliwia zdrowe funkcjonowanie, a także naprawę nosa. Jest w trakcie leczenia.
Sprawę Dory opisałam tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/19664043/przed-wami-dora-cale-jedenascie-i-pol-kilograma-ps/ a na zdjęciu poniżej najświeższa Neska.
Pobierz matra - @Nightshade: Nie, to inny przypadek. O Nesce chciałam napisać, ale jestem w p...
źródło: comment_kyOfWK7ZlSLYLQVOWLxBvapmxvmHQmnb.jpg