Wpis z mikrobloga

1. Bądz Hillary Clinton
2. Twój przeciwnik w debacie na żywo zapewnia widzów że z rozmiarem jego penisa jest wszystko ok
3. W sondażach prowadzisz, jemu nie dają szans nawet na zdobycie nominacji
4. Masz przychylność mediów, wystarczy sie uśmiechać przed kamerami i nic nie #!$%@?ć
5. Zemdlej publicznie
6. Kłam że jesteś zdrowa
7. FBI prowadzi dochodzenie na temat twoich ciemnych interesów, twój przeciwnik zrównuje sie w sondażach

@CrtZ to co wstawiłeś w swoim wpisie to nie sondaż, ale propo sondaży to w ichniejszym systemie wyborczym są mało warte. Nie mniej jednak jeśli już patrzeć na sondaże od marca do teraz to wniosek jest odwrotny do tego który przedstawiłeś. A najważniejszy okres kampanii jest właśnie teraz, trudno przewidzieć jak Clinton będzie dyskutować twarzą w twarz z Trumpem jak nawet dziennikarzy sie boi na żywo

#amerykawybiera2016 #polityka #trump
Pobierz S.....r - 1. Bądz Hillary Clinton
2. Twój przeciwnik w debacie na żywo zapewnia widz...
źródło: comment_8V53rWKaRKJ7fjxKJFNZrtT8Bh0jC4Y0.jpg
  • 5
@SerCheddar: Ale czuc w powietrzu ze szale sie przechylaja , od kiedy Trump zatrudnil ta kobiete na menadzera to caly czas tylko przybywa mu poparcia,rosnie mu u czarnych, latynosow i wszystkich innych mniejszosci, ludzie nawet po lewej stronei zaczynja widziec ze Clinton jest stara, schorowana i nie ma w ogole energi i zapalu do tego wszystkiego, pewnie rzucila by to w cholere gdyby sponsorzy tyle w nia nie zainwestowali.
@Zuben: Kek

Clinton to jedna z najbardziej nielubianych postaci w amerykańskiej polityce.Każdy inny kandydat poza Trumpem wygrana miałby w kieszeni,w tej chwili zamiast wyborów prezydenckich many konkurs o to kto ma większy elektorat negatywny.

Ja jak już wcześniej wspominałem współczuje Trumpowi jeśli zwycięży bo nic na lepsze nie zmieni,a wiele rzeczy spieprzy.