Wpis z mikrobloga

Jedna z rzeczy która #!$%@? mnie na #mirko to to, że większość osób nie ogarnia że mikro służy niektórym jako mikroblog Przeglądam sobie gorące i widzę jak @feuer wrzucił jakąś fotkę. Najbardziej plusowany komentarz to "dlaczego szukasz atencji wśród gimbazy?"

Czy niektórzy nie rozumieją, że nie każdy wpis jest pisany pod atencję, plusy i #!$%@? wie co jeszcze? Ba niektórzy używają mikro do zarabiania hajsu, niektórzy do śmieszkowania a inni do uzewnętrznienia się.

A praktycznie każdy kto robi wpis na mikro (własny wpis, a nie śmiesznymem.jpg) chce po prostu podzielić się swoją myślą/przemyśleniami.

Któryś raz w przeciągu tygodnia (a #!$%@? tam, w przeciągu kilku lat) widzę, że niektórzy myślą że wykop i mikro to sirius biznes.

#gownowpis #przemyslenia
CreativePL - Jedna z rzeczy która #!$%@? mnie na #mirko to to, że większość osób nie ...

źródło: comment_6XK41tREKsDqQUxOpblM3Jj33M5uvdhm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@CreativePL: Może dlatego, że dla wykopków/mirków którzy widzą świat na czarno-biało, istnieje tylko coś co mogą zaplusować lub wyśmiać. Nie ma czegoś pomiędzy.
  • Odpowiedz
No i jeszcze ten buldupska w niektórych tagach. O TY #!$%@? NIE TAGUJ #gownowpis bo zawołałeś właśnie MILJARD osób. No ale beka z elektrody i ich #!$%@? że ktoś nie poszukał to już spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo "zamknij ryj zielonko hehe" milion plusów
  • Odpowiedz
@vatten:

Może dlatego, że dla wykopków/mirków którzy widzą świat na czarno-biało, istnieje tylko coś co mogą zaplusować lub wyśmiać. Nie ma czegoś pomiędzy.


sad but
  • Odpowiedz
@CreativePL: co do tagów to jestem w stanie zrozumieć, np takie programowanie, piszą ludzie ważne rzeczy, ktoś może chce pomocy, a przychodzi taki śmieszek ze śmiesznym memem i HEHE ALE BEKA.
Ale buldupy o cebuladeals czy tam inne rozdajo nie rozumiem. jak cię tak bardzo mierzwi że ktoś zapostował w tagu z promocją o te 10 groszy mniej czy lampkę z chin za 0.50 centów to sobie ustaw automatyczne plusowanie,
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo:

a przychodzi taki śmieszek ze śmiesznym memem i HEHE ALE BEKA.


Śmieszki śmieszkami, bo w każdym tagu się tacy znajdą. Ale czasami ktoś napisze że ma problem np z monitorem i nie wie czy sterowniki dobre czy coś i wrzuci tag programowanie, bo się zwyczajnie nie zna. TO zamiast odpowiedzi dostaje "usun kotno, szanuj tagi itd"
  • Odpowiedz
@Taki_tam:

Dupa jaś, wpisy są nastawione na atencję i nic innego. ZAWSZE chodzi o atencję, bez niej nie ma nic.


Żal mi ciebie że postrzegasz każdy wpis po przez pryzmat atencji itd.
  • Odpowiedz
No i jeszcze ten buldupska w niektórych tagach. O TY #!$%@? NIE TAGUJ


@CreativePL: Miałam to pisać, ale dodam tylko, że jeszcze jest darcie japy o tworzenie nowych tagów :) piszesz sobie coś tam, dopisujesz tagi, na koniec wciskasz jakiś nowy powiązany, bo czujesz, że jest potrzebny, jakieś #matkoboskocojawidze i już buldupy, bo hurr durr autorskie tagi hurr durr ile tych tagów hurr durr wincyj ich róbcie wincyj
  • Odpowiedz
to jest smieszne, zamiast jakies warte plusowania wpisy, fotka pizzy itp.. wtf


@z0nic: No tylko że feuer zazwyczaj poza zdjęciem dodaje jeszcze jakiś ciekawy/zabawny/ironiczny wpis i przybliża nam kawałek życia w egzotycznym kraju, co jest poza zasięgiem większości piwniczaków. A poza tym to tak obnaża swoje życie, że jest atrakcją jak taka małpka w zoo ( ͡ ͜ʖ ͡) bez obrazy fojer, o ile to
  • Odpowiedz
@CreativePL: Miszczu, jakimi przemyśleniami "fojer" się z nami podziełił na swojej ostatniej fotce? Rozumiem, że Ty używasz mirko do zarabiania hajsu, ale z drugiej strony to nie jest sirius biznes?
  • Odpowiedz