Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki!

Jestem na programie Work and Travel w USA, więc stwierdziłem, że zrobię pocztówkowe #rozdajo
Jeśli kogoś interesuje USA i/lub wyjazd na Work and Travel to polecam mój kanał na youtube mój kanał na YouTube. Jest tam parę vlogów (i będzie więcej), a także film na którym tłumacze jak wyjechać na Work and Travel. Polecam :-)

Dzisiaj wieczorem (moim wieczorem, nie polskim) wylosuję spośród plusujących 3 osoby które będą mogły wybrać skąd chcą dostać pocztówkę. Do wyboru: San Diego, Las Vegas, San Francisco, Nowy Jork. Zielonki dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mmmmmmwusa #workandtravel #usa #pocztowki #youtube
  • 18
  • Odpowiedz
@Mmmmmm: Nie wyłapałem we vlogach więc tu zapytam, wracasz już do Polski czy jeszcze zostajesz w USA i będziesz coś zwiedzać i nagrywać oczywiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nietopies: Mam na imię Mirek, mam konto na wykopie, jeszcze zostane handlarzem samochodów i będę stuprocentowym Mireczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Areooo51: Zamierzam zrobić dużą trasę po Kalifornii i okolicy, na koniec lecę na 4 dni do Nowego Jorku i lot do Polski mam 30 września ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@cetnar: Też na początku się obawiałem, ale w końcu się zapisałem i wtedy nie było już odwrotu. I w sumie nie ma się czego bać, mimo że Ameryka jest dziksza niż Europa :D
  • Odpowiedz