Wpis z mikrobloga

Eh mircy parę dni temu pytałam o to dlaczego nie mogę otworzyć drzwi ani bagażnika kluczykiem, tylko na pilota, więc dzisiaj wyjęłam zamek z drzwi kierowcy żeby jakoś go naprawić, ale chyba źle złożyłam bo odkąd zamknęłam drzwi to już w ogóle się nie otwierają ;; a żeby wyjąć ten zamek znowu żeby go rozłożyć i złożyć muszę otworzyć drzwi więc jestem w kropce w sumie ehhh, macie pomysły co mogę zrobić ;; #motoryzacja #samochody #fiat #stilo
  • 21
  • Odpowiedz
@wdzwr: no i po co zaczepiałaś? Działało, to, no jak to żeby kluczem nie można było, zepsute, muszę naprawić, no i naprawiłaś. Teraz tylko tapicerkę z drzwi rwać i nie wiadomo czy da się radę cokolwiek zrobić.
  • Odpowiedz
@6c75726b6572: nienawidzę stilo, ale kto to ode mnie kupi :/ będę jeszcze kombinować, ten problem z niepasujacym kluczykiem to i tak drobnostka przy pozostałych rzeczach z którymi muszę się użerać na co dzień ehh
  • Odpowiedz
@wdzwr: niedawno chcialem kupic stilo, moim zdaniem fajnie wyglada. a usterki takie jakie masz moga sie w kazdym aucie przytrafic. ciesz sie ze nie masz laguny 2 czy alfa romeo tam to dopiero sa cyrki.
  • Odpowiedz