Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki, drogie wykopki! Pomóżcie lvl 20 z pewnym problemem, otóż mam zamiar lecieć pierwszy raz do Leeds w ogóle pierwszy raz gdziekolwiek.

1. Z tego co jest pisze na stronie portu lotniczego http://www.leedsbradfordairport.co.uk/getting-to-the-airport/travel-by-bus-or-coach odchodzą z tamtąd autobusy firmy flyingtiger tylko gdzie kupię bilet? Są tam jakieś automaty, kasy czy u kierowcy? Gotówka czy karta?

2. W ogóle ktoś był na tym lotnisku? Są tam pociągi bezpośrednio do Leeds Rail Station czy tylko autobusy? Patrzyłem na google maps, ale nie widziałem tam kolei chociaż na stronie nationalrail widnieje takie połączenie stąd wątpliwości.

3. I ostatnie pytanie gdzie kupię bilet na stacji kolejowej w Leeds kasy, automaty czy u konduktora? Gotówka czy karta?

Pozdrawiam i proszę o porady.

#emigracja #leeds #uk #wielkabrytania #anglia #emigrujzwykopem #barnsley #wombwell #sherlock #zielonka #swiezak:(
  • 7
@lech-d:
1. Bilet autobusowy zawsze u kierowcy, jednorazowy, okresowy. Tylko gotówka, najlepiej odliczona.
2. Byłem parę razy i z tego, co pamiętam to tylko autobusy na dworzec w Leeds.
3. W Leeds jak zajedziesz z lotniska to będzie dworzec, więc są kasy, automaty chyba też, już nie kojarzę. Prawdopdobnie gotówka i karta bez problemu.

Kiedy masz lot? W Leeds będziesz mieszkał czy gdzie indziej?

Pozdrawiam również i powodzenia. :)