Wpis z mikrobloga

Oglądałem właśnie materiał #tvp w #wiadomosci na temat katastrofy i formy raportów Chicagowskiej i "Wojskowej".
I głowa mała co za eksperci z "wpolityce" gadają, zero konkretów czy analizowania wypowiedz na temat wypowiedzi tylko nagonka polityczna. A dziennikarka morda ucieszona i się wzajemnie nakręcają...
Jak to ma być dziennikarstwo w telewizji publicznej to ja dziękuję za taką telewizję...

A Kurski chce przymusowo na tą polityczną hucpe kasę ze wszystkich ściągać...
Chcą blokować strony internetowe, powinni pozwolić blokować programy telewizyjne, pierwsze co to bym całe TVP na #czarnolista wpisał.

#oswiadczeniezdupy #polityka
  • 3
powinni pozwolić blokować programy telewizyjne, pierwsze co to bym całe TVP na #czarnolista wpisał.

@factorys: a ktoś zmusza ciebie do oglądania tvp? Przecież możesz nawet je usunąć ze swojej listy programów, o co ten ból anusa, Mireczku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaPetit: O abonament ból dupy...
Jak biorą kasę niech robią rzetelne dziennikarstwo...
Jak chcą robić propagandę czy to lewicowe czy prawicowe czy PO/KOD(cholera wie co to jest) to niech za datki członków partii to utrzymują.
@factorys

O abonament ból dupy...

nic nie zrobisz. W większości krajów europejskich tak jest finansowany model mediów publicznych. Nie podoba mi się to, ale co zrobić.

Jak biorą kasę niech robią rzetelne dziennikarstwo...

Niby tak, ale dziennikarstwo na całym świecie jest gówniane. W dziennikarstwie rządzi pieniądz i polityka. Boleśnie tego doświadczyłem jakieś 10, a może 15 lat temu w Polsce. 3 stacje ogólnopolskie i wszystkie 3 taki sam zestaw newsów, ze sporadycznymi