Wpis z mikrobloga

Poerwsze zdjecie 100.8kg 2 zdjecie 78,5 kg (180cm wzrostu here). Pod koniec tamtego roku osiągnołem swój niechlubny rekord na wadze ... Bylem po skonczonym zwiazku pracujac jako barman jadłem po nocach piwa tez nie brakowało... Robias sobie pierwsze zdjecie bylem swiadom, że moja sylwetka jest daleko od przecienej męskiej sylwetki i czas z tyl cos zrobic... Zacząłem cwiczyc w polowie grudnia 2015 i kontynuuje do dzis oto efekty: zdjecie po prawej :). Co do obeznej formy to poza tym ze czuje sie o niebo lepiej, zarowno jesli chodzi o zdrowie psychiczne ( jestem ponownie w zwiazu z kochajacą dziewczyną, oczywiscie inna )jak i fizycznie :) wejscie na 5 pietro po schodach to juz nie wyzwanie:). Jesli chodzi o odzywki jakie bralem podczas tej w zasadzie 22kg redukcji : spalacz, kreatyna, bcaa, bialko, kazeina. Trening 5-6 razy w tyg.Dieta to dłuższy temat wiec nie bede sie rozpisywać.jesli chodzi o cele na przyszłość to przez zimę lekka masa, a następnie solidna redukcja do 10-12% BF i tak starac sie juz to utrzymywać łącząc ze soba treningi na silowni z treningami kalisteniki (street workoutu) + bieganie/ pływanie z raz dwa razy w tyg :) polecam zdrowy tryb zycia mirki bo naprawde warto !!! Pijcie ze mną kompot . #pokazmorde #mirkokoksy #silownia #gym #wygryw
F.....0 - Poerwsze zdjecie 100.8kg 2 zdjecie 78,5 kg (180cm wzrostu here). Pod koniec...

źródło: comment_zxZ3z0FXlEmwdLzDKFOEIGL5pelX1rQZ.jpg

Pobierz
  • 105
@Farseer90: Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z takich zdjec. Pierwsza fota na luzaku, druga przy spietych miesniach to raz.

Dwa, wcale nie trzeba tak ostro cwiczyc aby wygladac schludnie, gram w tenisa 1-3 razy w tygodniu + lowiectwo podwodne + duzo chodzenia po gorach i wcale nie wygladam gorzej niz na drugiej focie. No dobra, bicek tylko slaby, ale brzuch jak zepne to wyglada jak na zdjeciu :D
Może mi ktoś to wytłumaczyć jak to jest zawsze możliwe, że jak się widzi jakąś transofrmację nieważnę czy z grubasa do koksa czy z suchoklatesa do koksa to prawie zawsze na 1 zdjęciu autor ma normalną fryzurę a na drugim zdjęciu już jakąś taką "na czasie" + twarz się zmienia na taką bardziej "przystępną"
@Farseer90: propsy, widzę ze mirkow którzy wywrócili swoje zycie do góry nogami jest wielu ( ͡º ͜ʖ͡º) . Zaczęło sie od baby która ciągła na dno bez aspiracji i maksymalnej monotonii .
Gratulacje jeszcze raz, przeglądając takie wpisy wiem ze trzeba #!$%@? ile wlezie.
@Mysciak:
Poczucie własnej wartości się mocno zwiększyło, i za dbaniem o ciało idzie dbanie o wygląd cały - łącznie z fryzurą.
A co do twarzy, twarz także posiada otłuszczenie i twarz szczupła jest znacznie bardziej atrakcyjna od nalanej.