Wpis z mikrobloga

Poerwsze zdjecie 100.8kg 2 zdjecie 78,5 kg (180cm wzrostu here). Pod koniec tamtego roku osiągnołem swój niechlubny rekord na wadze ... Bylem po skonczonym zwiazku pracujac jako barman jadłem po nocach piwa tez nie brakowało... Robias sobie pierwsze zdjecie bylem swiadom, że moja sylwetka jest daleko od przecienej męskiej sylwetki i czas z tyl cos zrobic... Zacząłem cwiczyc w polowie grudnia 2015 i kontynuuje do dzis oto efekty: zdjecie po prawej :). Co do obeznej formy to poza tym ze czuje sie o niebo lepiej, zarowno jesli chodzi o zdrowie psychiczne ( jestem ponownie w zwiazu z kochajacą dziewczyną, oczywiscie inna )jak i fizycznie :) wejscie na 5 pietro po schodach to juz nie wyzwanie:). Jesli chodzi o odzywki jakie bralem podczas tej w zasadzie 22kg redukcji : spalacz, kreatyna, bcaa, bialko, kazeina. Trening 5-6 razy w tyg.Dieta to dłuższy temat wiec nie bede sie rozpisywać.jesli chodzi o cele na przyszłość to przez zimę lekka masa, a następnie solidna redukcja do 10-12% BF i tak starac sie juz to utrzymywać łącząc ze soba treningi na silowni z treningami kalisteniki (street workoutu) + bieganie/ pływanie z raz dwa razy w tyg :) polecam zdrowy tryb zycia mirki bo naprawde warto !!! Pijcie ze mną kompot . #pokazmorde #mirkokoksy #silownia #gym #wygryw
F.....0 - Poerwsze zdjecie 100.8kg 2 zdjecie 78,5 kg (180cm wzrostu here). Pod koniec...

źródło: comment_zxZ3z0FXlEmwdLzDKFOEIGL5pelX1rQZ.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farseer90: > Robias sobie pierwsze zdjecie bylem swiadom, że moja sylwetka jest daleko od przecienej męskiej sylwetki i czas z tyl cos zrobic...

Od przeciętnej męskiej sylwetki to teraz odbiegasz, wtedy to swietnie się wpisywałeś :D
  • Odpowiedz
@Jankino: oczywiscie ze były chwile zapomnienia;nie cale dnie ale przejsc z trybu zycia pożeracza sera plesniawego przed Konsolą i popijając tego piwem do wstawania o 6-7 rano i smigania na trening to troche trzeba sie zebrac mentalnie. Na poczatku bylo najciężej , potem to juz była rutyna w sensie dieta trzymana dosc konsekwentnie raz na 2 tyg cheat meal ( nie myslić z cheat day--takowych noe robiłem) alkohol raz dwa
  • Odpowiedz