Wpis z mikrobloga

@Radus: zależy do czego, ubranie sportowe - może być gumowy, bardziej uniwersalny jest pasek skórzany który przeważnie lepiej wygląda od bransolety, ale najlepiej jest mieć kilka zegarków na różne okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radus czarny, ale z fakturą brązowego. Skórzany lżejszy od bransolety, a czarny pasuje do wiekszej ilosci rzeczy niż brazowy. Jak zegarek srebrny to brazowy pasek nie pasuje.
@Radus: po pierwsze to zależy od zegarka, po drugie od łapy.
ja nosze skórzane bo mimo iż najmniej trwałe są najbardziej komfortowe. bransoleta odpada bo mi sie kudły z łap plączą i super depilacja bulwo. plastikowe są spoko jak masz 10 lat, albo jak to zegarek do pływania
@Radus: tak jak @plumkajacy_kalafior, jeśli jest taka możliwość to kupić wersję z bransoleta (oryginalna praktycznie nie do kupienia osobno), a później wymienić na skórę, NATO czy inne pasujące.
@jokefake mierzyles różne bransolety? Też mam długie kudly i obawiałem się ale w moim orient star od kilku miesięcy może 2 razy byłem zaciągnięty. Być może trzeba trafic na taki kształt i ułożenie ogniw, że problem praktycznie nie występuje...
@Radus: pasek gumowy, ale to dlatego że mam gshocka i traktuję zegarek jako narzędzie do pokazywania godziny a nie jako biżuterię. Do garnituru mam wskazówkowy ze skórzanym paskiem