Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, Mireczki. Moja znajoma ruszyła właśnie ze zbiórką na aplikację mobilną portalu Czytamy Etykiety (Mireczki spod tagu #dieta #zdrowie pewnie znają ten portal). Na portalu jest teraz mnóstwo etykiet z niemal wszystkich produktów. Portal jest taki popularny głównie dlatego, że każdy (w tym ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) może dodawać tam etykiety od siebie i tak się zrobiła dość duża społeczność. No i teraz chce przenieść się z wersji www na wersję mobilną. Wówczas każdy na tel będzie mógł łatwo sprawdzić czy dany produkt jest zdrowy, czy może lepiej wybrać inny. Pomysł pewnie nie spodoba się niektórym producentom ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niemniej jednak wrzucam link, chciałabym jej trochę pomóc, uważam, że pomysł jest bardzo dobry :-) Jakby ktoś chciał przeczytać więcej albo wspomóc podsyłam link: https://wspieram.to/czytamyetykiety
A jakby ktoś nie był to i tak warto czytać etykiety i wiedzieć, co się je ;-) w sumie też trochę #mikroreklama
  • 5
@kizimajaro: nie widzę tego. za bardzo. konkurencja ma bazy po kilka milionów produktów no i ten komentarz dietetyków czy warty polecenia. Osobiście byłem i kilku dietetyków i żaden za nie był wart pieniędzy które zapłaciłem. Sam wiem czy coś jest dla mnie dobre czy może nie
za bardzo. Jeśli myślicie że ktoś będzie chodził z apka po sklepie i skanowanal produkty w poszukiwaniu alergenów przecież to można przeczytać bez tego programu
@Borntobefit to tak naprawdę wystarczy na początku zapoznać się z produktami, potem już wiesz co wybrać. Wydaje mi się, że ludzie jednak sprawdzaliby te produkty w sklepie, no ale moze sie mylę ;-)