Wpis z mikrobloga

To zależy gdzie chcesz zjechać z S3, nie wiem czy właśnie w GW nie byloby Ci wygodnie.


@chicken_strips: zależy jak byś jechał :P Ja mogę nawet DK24 + DK92 jechać. Czyli i tak zjazd za Gorzowem z mojej strony patrząc. Jak coś to powiedz którędy chcesz lecieć to się dogadamy, tzn. wyruszymy wspólnie z Gorzowa, byle nie o 8:00 bo raczej nie dojadę aż tak szybko pod Gorzów :D
  • Odpowiedz
@chicken_strips: @licuri: pytanie ile osób jeszcze z okolic Poznania będzie chciało jechać. Zrobię bliżej zlotu jakiś zbiorczy temat. To się dogada szczegóły skąd i o której wyjazd ;)

Rozmawiałem z @sekuranka i generalnie i tak lepiej będzie się rozdzielić na mniejsze grupy - przy więcej niż 2-3 moto się już ciężko wyprzedza, łatwo się pogubić, szczególnie przy dosyć długiej trasie. Ale myślę, że warto się spotkać koło
  • Odpowiedz
@sekuranka: tej ( ;> ) a Ty myślisz, że ja aż tak Poznań znam, że trafię? :D

10:00? Kurde, będzie ciężko, wg google 3h jazdy ode mnie, biorąc poprawkę jakąś to tak w 2.5 do zrobienia.
  • Odpowiedz
@11mariom: nauczona doświadczeniem - jakbym zrobiła zbiórkę o 11 wszyscy byliby o 12 także tego biorę poprawkę :D

łatwo trafić, bo lecisz cały czas znakami na stadion stąd to miejsce zbiórki :) ewentualnie możemy na wylocie z miasta (wtedy kierujesz sie drogowskazami na Wrocław cały czas) z tym, że tam są nieciekawe stacje benzynowe, znaczy może BP ewentualnie by się nadała na miejsce (dużo miejsca, paliwo dobre)
  • Odpowiedz
@sekuranka: No i elegancko, cieszy mnie to, że mamy już kierowniczkę wyprawy :) Jeszcze zrobisz kanapki to będę w pełni uradowany ;p

@11mariom: Wyjedźcie sobie na spokojnie bez spiny, najwyżej poczekamy na Was popijając kawkę. Tak, żebyś nie musiał Paprykarzu startować gdy będzie jeszcze ciemno. W 3 godziny spokojnie dojedziesz z przerwą na siku. Często pokonuję trasę Szczecin - Poznań i to jest realny czas przejazdu, a nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@Scorpio412 do dogadania, ja nie lubię autostrad ale jako że już się wcześnie ciemno robi to do strykowa można dojechać i później lokalnymi. Ciekawe czy ktoś jeszcze z Warszawy się przylaczy
  • Odpowiedz