Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta szczególnie #lowcarb i inne takie
TL;DR


Wiele osób ma problem z produktem firmy Walden Farms, a mianowicie Peanut Spread.
Również kupiłem, pomimo złych recenzji, ale ponieważ kocham wszystko co orzechowe chciałem sprawdzić samemu.
Pierwsze wrażenie? Ohyda, jak można to jeść?!
Ale też popełniłem typowy błąd, czyli próbowanie łyżeczką prosto ze słoika. Postanowiłem jednak wykorzystać go do innego celu, czyli po prostu dodać do czegoś. Jeśli został Wam słoik to polecam, a sam na pewno jeszcze jeden kupię właśnie do tego dania:
- 200g twarogu
- ok. 100ml wody (mleko/jogurt będą lepsze, wiadomo, ale kcal więcej)
- Peanut Spread (ok. 2 łyżki)
- dodatki - u mnie cynamon i nerkowce

Twaróg miksujemy z wodą, przelewamy do miseczki, dodajemy Peanut Spread i inne dodatki. Podejrzewam, że jakby dodać żelatynę to zrobi się takie Ptasie mleczko (kiedyś było nawet chyba na głównej), jakby zamrozić to będą lody, jakby dodać więcej wody/mleka/jogurtu to będzie shake, także możliwości sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorąco polecam, longfinger1
  • 6
@Dutch: w większości sklepów z odżywkami można. Ew. w sklepach z takowymi widziałem nie raz, wystarczy powiedzieć, że chcesz masło orzechowe Waldena (choć to nie jest i nie ma być masło orzechowe, ale tak się skojarzy najszybciej ;))
Ale jeśli nie masz to niekoniecznie próbuj, bo możesz się zawieść, raczej polecam jak ktoś ma i nie wie co z tym zrobić. Z drugiej strony mi jako dodatek bardzo spasiło, tylko żeby
@longfinger1:
Wiesz kolego, za takimi masłami orzechowymi to ja nie przepadam, myślałem bardziej o innych cudach z ich strony, typu dressing do coleslawa czy inny keczap: http://www.waldenfarms.com/index.html

btw śmiechłem z marketoidów Waldena: nie dość że zdublowane jest "no carbs" i "no sugar" (skoro "no carbs", to wiadomo że i "no sugars"), to jeszcze ta obowiązkowa informacja o braku GLUTENU ;) Ale jak mówią: jeśli coś jest głupie i działa...
Pobierz
źródło: comment_TtC3VyNRGgGnR0Uvld0PlNR1m69moeul.jpg
@Dutch: z tego co wiem inne rzeczy też są dostępne w sklepach, ale ja nie próbowałem i nawet się za nimi nie rozglądałem :D Hehe taaak, te ,,no carbs no sugar no gluten" i teksty typu ,,only natural flavors" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale na redu człowiek wszystko weźmie co słodkie ʕ