Wpis z mikrobloga

No to, tego,eeee
Po co to oglądać ?
Jeżeli nie interesujesz się takimi rzeczami to prędko o tym co wygrał nie usłyszysz.
Chyba że będziesz oglądał "dzień dobry tvn" gdzie będą promowali zwycięzcę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@hedgeh0g Naprawdę tak myślisz? Boje się zdjęć w bikini o.O

@Mandalorianin A co jeśli różowy ogląda, a mimowolnie mieszkajac razem muszę oglądać?

Poza tym nienawidze jak Krupa wtrąca amerikan inglish w pół zdania. Umrę przy następnej wypowiedzi.
@Xarazix: raczej tak, takie rzeczy podnoszą oglądalność. Nawet na samym Mirko kilka osób się emocjonuje już. Ja właśnie jestem ciekawa jak zrobią z tym bikini, albo nawet rozbieraną sesje :D pewnie szybko odpadnie
@Xarazix: no proszę Cię, przecież to wszystko jest ustawione i tak, jak każdy tego typu program. Wyobraź sobie post na fejsie, choćby z oficjalnej strony Top Model z chwytliwym tytułem, że transwestyta w programie. Ludzie w takie rzeczy klikają. Zresztą ja też nie raz to zrobiłam. A tam same reklamy przed właściwym filmikiem trwają 3 minuty
@Xarazix: XD to że nie ma szans, że wygląda tak i ma taki głos przed operacją zmiany płci. Wiem, że takie osoby istnieją, co więcej, popieram ich działania. Po prostu moim zdaniem ona taką osobą nie jest. Po za tym jeśli naprawdę uważasz że ten program jest tak bardzo prawdziwy, to czemu nie kazali jej zmyć makijażu żeby zobaczyć jak wygląda naturalnie? Nie na każdej sesji ma się tonę makijażu na
@hedgeh0g Nigdy nie powiedziałem, że uważam to za coś prawdziwego, dla mnie to zawsze było ustawione. Szczególnie to branie pod tę samą miarę mężczyzn i kobiet jak obydwoje reprezentują inne wartości jako modele...
@hedgeh0g Nigdy nie powiedziałem, że uważam to za coś prawdziwego, dla mnie to zawsze było ustawione. Szczególnie to branie pod tę samą miarę mężczyzn i kobiet jak obydwoje reprezentują inne wartości jako modele...
@Xarazix: o tak, to prawda. Swoją drogą mam znajomego, który był w x-factor. Doszedł nawet do półfinału. Chciał zaśpiewać piosenkę, którą ćwiczył od dłuższego czasu, ale producenci mu nie pozwolił i sami wybrali mu utwór. Chłopak mówił, że nie czuję się dobrze w tej piosence, że to w ogóle inny typ głosu itd, ale nie było mowy o dyskusji. Oczywiście skopał sprawę, a jury ładnie podsumowało "nie poszło Ci dobrze, wybrałeś
@hedgeh0g Ponoć coś podobnego miał Bednarek.
Swoją drogą jeśli chodzi o nieuczciwe ocenianie, rok temu zadzwoniłem do TVN, bo według mnie Mam talent powinien mieć kategorię. Jak można porównywać śpiew i taniec? I dlaczego zwykły śpiew czy taniec w ogóle występuje w Mam talent? Przecież jest x factor, must be the music, the voice of Poland. Tam powinien trafić śpiew wyjątkowy, jak ostatniej edycji ta dziewczyna z wysokim brzmieniem.
@Xarazix: tańca też nie powinno w Mam Talent być, jest już kilka programów tanecznych. Zwyczajnie nie mają czego pokazywać. Albo po prostu to wszystko wyznaczają ludzie. W zeszłym roku wypuścili całkiem niezły serial. "Aż po sufit", o ile nie przekręciłam. Młodzi aktorzy, którzy chcą się wybić, ale też Pazura, który jest ikoną polskiego kina. Szybko go zdjęli, bo była za mała oglądalność. Za to te żenujące niskobudżetówki jakoś się utrzymują. Ale
@hedgeh0g Chciałem do Mam talent ale przekieruje tylko do TVN. Nie odpowiedzieli nic konkretnego. Coś w stylu, że jeśli akurat nie lecą to oni nie mają gdzie iść.