Wpis z mikrobloga

To jest zbieg okoliczności, akurat wczoraj po jakimś roku spotkałem się z moim koleżką prawdziwym hajerem przodowym, ślonski chop, ale nie taki nawiedzony autonomiczny. On skręcał silnik, wypilim z 4 piwka pod garażem, godzina 22 pomagam mu ogarnąć bajzel i mówie że spoko synek, ale ja furgom na familok bo mie stara wciepia na hasiok, a on gdzie tam, dawej do mnie do chałupy zrobim jaka halba synek jo ciy niy widzioł tyla czasu, tyś widzioł moja nowa dziołcha? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myśle dobra jadymy, myśle wypije z nim z dwa kielony i spokój, ja nie pijący raczej. Od słowa do słowa, halba zeszła cała, późno noc, on dom za miastem, ja wprawiony jak kamaz, wizja mi się telepie, jak stałem to musiałem łapać balans, a on lekko taki podpity, że samochód by poprowadził (oczywiście nikt nie próbował), #!$%@? myślę, to tylko jakieś 50 minut z buta, dam se radę, wizja nadal zaburzona, wiem gdzie jestem, idę do domu, jest dobrze. Szedłem i fristajlowałem jakieś pierdoły sam do siebie, ogólnie fajny trip, na szczęście nikogo nie spotkałem, ale byłem na pewno przyjazny i niegroźny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę skacowany na mirko a tu całe od góry #!$%@? ślonską godką, hanysami, hajerami i haharami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ten wypok.
#slask #hajery #gorzolka #nieprawdopodobnezbiegiokolicznosci
  • 10
@alibaba848: Pochodzę z Dolnego śląska, ale rodzina górnicza, mam też troche familii w Katowicach, szczególnie łot strony fatra, ojca, jestem synem Bogdana, tutej w KGHM lepszy geld, potem gdzieś powstałem ja w międzyczasie szichty i fajrantu, mój brat do tej pory mieszka w Jaworznie. Generalnie jestem pasjonatem takim, lubię godke, takie gwary to jest skarb. Tu w UK co miasto to inny dialekt, gwara, jaram się tym, ale na codzień nie
@monochromatycznie: Zamiast być przykrym, napisałbyś to w inny sposób, jeśli wiesz lepiej ode mnie, bo widzę że jesteś ekspertem w dziedzinie administracji. Dałbym plusa, nawet podziękował, ale ty wolisz mi #!$%@?ć, dla mnie to właśnie ty jesteś ignorantem i prawdopodobnie niewielu mogłoby z tobą konkurować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)