Wpis z mikrobloga

@Angry_Andrzej: @mati1dg1:

AOC i2369Vm.Ma 23", ale za to posiada komplet złącz (2xHDMI,Display Port,D-Sub). Wołam @Czarny_Sezam bo widziałem że go kupił, niech podzieli się wrażeniami z użytkowania.

Obraz ostry, barwy w porządku. Menu monitora jest okej. Głośniki wbudowane w monitor grają tak sobie gdy odgłosisz je maksymalnie. Nie chybocze się, ale montaż podstawki może być... odrobinę nieintuicyjny. Jak mpnitor wygląda, każdy widzi. Mnie się podoba.
@kucma19: co to plamka 0.31? da sie z opisow wylapac informacje jaka plamke ma dany monitor? wyglada na to ze mozna sobie wyobrazic jakosc wyswietlania bez patrzenia w monitor na podstawie porownania do swojego obecnego - o ile dobrze rozumiem.

swoja droga 27 cali mnie tez przeraza xd
mam 23 i wydaje mi sie wystarczajacy. dodatkowo siedze relatywnie blisko monitora wiec 27 by mi wypalilo skore na twarzy XD
@instinCtoriginal: Wielkość piksela. Ta informacja jest zawarta w kazdym opisie technicznym sprzetu. Jesli 23 cale jest dla Ciebie wystarczający to spoko. W mojej subiektywnej opinii 27 cali ips z full hd jest fajniejszy i osobiscie nie przesiądę sie na mniejsze monitory (raczej na wieksze).
Rób jak uważasz.... i uważaj jak robisz :P