Wpis z mikrobloga

Ostatnio spłodziłem coś takiego, póki co nie bawiłem się w dodawanie napisów, jak zrobię cały zestaw filmów to dodam napis "subskrybuj" i "obejrzyj moje inne filmiki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę na klatę ;)

Czas obrony (czy aby na pewno?) nadchodzi, więc robię ostateczne poprawki.


I ciekawostka. Film (klatki w jpg) w 4K prosto z UE4 renderuje się szybciej niż potem Blender/AfterEffects renderuje to już do avi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blender #grafika3d #ue4 #unrealengine #tworczoscwlasna Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sirgorn - Ostatnio spłodziłem coś takiego, póki co nie bawiłem się w dodawanie napisó...
  • 12
na książka na półce jest dwa razy ;)


@namthar: tylko jedna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Google cardboard + youtube VR uciągnie prawie każdy telefon ( )

@wutka: ta, to ten super dywan z teselacji... testy z wymodelowanymi włoskami miały po 1kk vertexów, kapkę dużo.
Wszystko sam - oprócz enviro, które jest do Epic.
A co do tekstur to były 4096, ale przerobiłem na 2048 przy okazji małej optymalizacji jakiś czas temu.

Czas obrony (czy aby na pewno?) nadchodzi, więc robię ostateczne poprawki.


@sirgorn: W sensi obrony pracy magisterskiej/doktoranckiej?
Na jakiej to uczelni O.O

Unreal jak zawsze prześlicznie wygląda (,)
Po kij ja się pchałem w Unity (,)
@sirgorn: Całkiem fajnie to wyszło. UVki pod lightmapy rozkładałeś ręcznie czy z automatu? Filmik trochę za długi i ma sporo błędów montażowych. Z 4k to prawda, polecam składać całość w Premiere. Lepsza wydajność niż After. Do zapisu 4k lepszy jest też kodek WebM jeśli zamierzasz później filmik upnac na Youtube. Choć kodowanie w nim 2 minut może zająć nawet 10 godzin :-)
@Naxster: tak, do mgr. Tylko żeby nie było zbyt pięknie, w pracy musiała być namiastka programowania.

@Surgeon: Na początku z automatu, później robiłem ręcznie. W sumie zazwyczaj tą uv'kę którą miałem pod tekstury robiłem też do lightmapy
Błędy montażowe, coś więcej możesz? :) I ile powinien mieć długości?


Premiere - jakbym to robił zawodowo, to bym sobie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)