Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #krakow

Szukam dobrej szkoły jazdy z Karkowa. Zależy mi by instruktor naprawdę się przykładał do swojej pracy, tłumaczył co robię źle, pilnował, brał na trasy egzaminacyjne itd.
Dawno temu zrobiłem kurs, oblałem kilka razi i właściwie brakło mi wtedy pieniędzy na dokończenie prawka.
Nadeszła ta chwila, że pora dokończyć to, co zacząłem już lata temu.

Możecie mi polecić jakąś szkołę jazdy?. Tylko bez takich numerantów, którzy podczas jazdy rozwiązują krzyżówkę/czytają książkę, bo nie po to będę płacił ciężkie pieniądze by sobie pojeździć dla relaksu ale by zdać ten egzamin.

Pozdrawiam was Mireczki i mam nadzieję, że polecicie mi coś dobrego.
  • 12
  • Odpowiedz
@Talluviel: Kiedyś zdawałem na Koszykarskiej. A czy teraz na Balickiej czy Koszykarskiej to jest mi obojętne. Plan mam taki, że jak instruktor mi powie bym zdawał na Balickiej, bo tam mi lepiej pójdzie to będę zdawał na Balickiej. A jak na Koszykarskiej to na Koszykarskiej.
@lubielizacosy: Tylko mi chodzi o to by wyłapywał moje błędy. Sprawdzał jak zawracam na przełączce. By brał mnie pod "przysłowiowego #!$%@?" jak na egzaminie. Na
  • Odpowiedz
@Redami: Oj, ze szkołami to jest tak, że w jednej będzie i świetny i kiepski instruktor.
Lepiej zrobisz, jak nie będziesz pytał o dobrą szkołę, lecz o dobrego instruktora.
  • Odpowiedz
@Redami: szkoła ARMA na lea i instruktor p.Tadeusz.
Swietnie uczy -ja miałam pewne problemy i naprawde dużo mnie nauczył.
Do tego wychodzi z założenia, ze on chce nauczyć jezdzic, a nie tylko zdać egzamin.
Plus sbardzo sympatyczny facet.
W ogóle i on, i jego żona razrm z nim prowadząca Arme to zloci ludzie :)
  • Odpowiedz